ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cila eshte dita qe prisni me padurim?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 5:38 pm

scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 5:49 pm

e ke fjalen per ditet e javes?apo ndonje dite te vecante,si psh ndonje feste apo ku ta di une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 6:40 pm

E diela se kam ndeshje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 7:22 pm

5 shkurt 2009 !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 7:23 pm

ps. dhe diten e pare dhe te fundit te shkolles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 7:53 pm

dita kur te vi ne el se kam shuuuuuuuuuum plane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 8:07 pm

DITEN KUR DJALLI DO VIJE NE TOKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 8:40 pm

diten kur te rikthehem ne shqiperi pasi te kem ikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   28/2/2008, 9:50 pm

diten kur te kem mbaruar shkollen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   29/2/2008, 12:07 am

diten kur ** ** **** po

Vec asaj siper qe eshte pesonale pres edhe te premten se nuk e duroj dot shkollen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   29/2/2008, 12:56 am

diten e fundit te shkolles Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   29/2/2008, 5:16 pm

te nesmen e te nesermes te pasnesermes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   29/2/2008, 5:22 pm

normal,te premten 1 no school per dy dit.
2 weekend....
3 gjum as te kesh qef
dhe ndonje gje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   29/2/2008, 7:18 pm

A.N.I. shkruajti:
e ke fjalen per ditet e javes?apo ndonje dite te vecante,si psh ndonje feste apo ku ta di une
cila do qofte ajo dite qofte dite festash dite jave apo ku e di un por dita qe prisni me padurim qe te vije...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   1/3/2008, 1:46 am

E premtja se vetem atehere kam kohe te rri sa dua ne forum.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   1/3/2008, 2:06 am

edhe une te premten e adhuroooooj sepse megjithse kam kurs dal njeher neper rruge vetem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   4/3/2008, 6:35 pm

ditet e fundit te shkolles jo se dua te mbaroje shkolla po atehr behet shume qef.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   4/3/2008, 6:36 pm

dita qe epres me padurim?...................sa te bej 18 qe te marr patenten lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   4/3/2008, 7:19 pm

e enjtja qe vjen dhe dhjetori i 2010...qe bej 16...besoj se mund ta ble makinen
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   16/3/2008, 12:21 am

festat ,fundjavat,ditlindjet........gjera te tilla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   16/3/2008, 1:48 pm

??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
d-devil

avatar

Numri i postimeve : 41
Age : 27
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   16/3/2008, 7:12 pm

dita kur nana merr pensionin...hahahahha...jo jo pashket ne darke mzi i pres qe te iki ne kish edhe te lutem per djallin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   16/3/2008, 7:43 pm

ISHTE KJO E SOTMJA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   17/3/2008, 5:26 pm

dita kur do shof ermagedon te pranoje qe eshte peder*st hahahhaha


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 19/3/2008, 10:46 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   17/3/2008, 5:36 pm

dita qe pres me shum eshte dita kur do te iki ne itali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte dita qe prisni me padurim?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: