ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cila eshte dita qe prisni me padurim?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   4/4/2008, 2:33 pm

EEE SA PER TE QESHUR
HAHAHAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   4/4/2008, 6:56 pm

:drru:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   5/4/2008, 12:28 pm

Ermagedon shkruajti:
Per fajin tim? Kush komnton cdo replike qe shkruaj une? Mjaft re se te te thuash stonon eshte pak.
te bej i pyetjeun?pse ne klase rri si legen me plot kuptimin e fjales, dhe ketu ne forum ban si i shkathet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   6/4/2008, 12:49 am

kot e ke e krist se nuk kthen pgj ky ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   6/4/2008, 1:27 pm

HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   6/4/2008, 1:57 pm

dita qe do kaloj oqeanin per te arritur dashurine.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   6/4/2008, 2:21 pm

do i pergjigjesh asaj pyetjes e trim.??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   6/4/2008, 2:22 pm

trim them une ti je bq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   7/4/2008, 3:18 pm

azrael shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
Per fajin tim? Kush komnton cdo replike qe shkruaj une? Mjaft re se te te thuash stonon eshte pak.
te bej i pyetjeun?pse ne klase rri si legen me plot kuptimin e fjales, dhe ketu ne forum ban si i shkathet
Nga banka e fundit ku je ti nuk i sheh mire gjerat se ke pengesa para!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   7/4/2008, 6:22 pm

un te kam mbrapa bankes edhe azrael po thot te verteten . se si legen rri nejse ti e di Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   8/4/2008, 10:19 pm

SANTUCO shkruajti:
dita qe do kaloj oqeanin per te arritur dashurine.......
Cfar oqeani? Atlantikun apo Paqesorin??? nga do i biesh???po me degjove mua bjeri nga atlantiku,arrin me shpejt...te puc folt :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   9/4/2008, 4:26 pm

fundin e dites premte se megjithse kam kurs, prap dal nje her para kursit dhe mbasdite degjoj vetem muzik, dmth NO MSIME.
HAHA
TE GJITH DITET KOTI FARE JAN MOS PERDOR NDONJE FJALE TJETER.
E MERKURA ESHT MIRE SE NUK KAM SHUM PER TE MESUAR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
sweet melodyNumri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 10/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   17/4/2008, 12:14 pm

Dita qe te gjithe gjimnazistet presin me padurim eshte mbremja e matures
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   17/4/2008, 3:46 pm

Po pres te vi vera te iki nga Anglia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   17/4/2008, 8:32 pm

dita kur do bejm ndonje eskursion ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   2/5/2008, 11:01 pm

un javen tjeter e kam ekskursjonin ne Washington,dhe nuk e pres me padurim,ne fakt po mendoj te mos shkoj fare.un pres me padurim diten kur do kem nje surprize shume te madhe te dera e shpis,pas 2 vitesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   3/5/2008, 12:04 am

ca dhurate? makine?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   3/5/2008, 12:03 pm

do jete ajo dite,kur endra jone do behet realitet.te puth fort vogelushe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   3/5/2008, 12:07 pm

ATE DITE A.N.I.T DO TI VIJE NJE LANCIA TE DERA E SHPISE Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   3/5/2008, 4:08 pm

po ce dua lancian un.....surpriza eshte ai qe do jet brenda lancias...hehe :ne qef: po edhe lancia sdo ishte keq......te puc folt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cila eshte dita qe prisni me padurim?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte dita qe prisni me padurim?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: