ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Lajmerime nga stafi drejtues i faqes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   22/1/2008, 1:47 am

Lajmerimet nga stafi drejtues i faqes (web-master, administrator dhe moderator) do ti gjeni ketu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   27/1/2008, 8:31 pm

ju sygjerojme te perdorni kete adrese www.dakli.all-up.com nqs keni probleme me kete www.ahmetdakli.tk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   29/1/2008, 9:25 pm

Atehere kam ven re qe shum antare pasi rregjistrohen nuk e aktivizojne llogarin e tyre. ju lutmi shum Very Happy ndiqni udhezimet. Pasi te kryeni rregjistrimin ju vjen nje e-mail nga forumi, i cili ka nje adrese. klikoni te kjo adrese qe te aktivizoni llogarine tuaj ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   17/2/2008, 12:26 am

U be plot nje muaj qe nga vendosja OnLine e forumit te shkolles “Ahmet Dakli”. Tej cdo parashikimi, brenda 30 diteve, arritem statistika qe i kan zili edhe forume te tjera. Vetem nje muaj: 4596 replika, 4995 klikime, 933 vizita. Kjo eshte endrra qe ndertuam sebashku dhe per kete meritoni shume me teper se nje falenderim. Meritoni urimet me te perzemerta dhe me te ngrohta sepse kete forum po e udhehiqni drejt suksesit te pakontestueshem.

P.S.: Nje forum na bashkon. LOL


Edituar pėr herė tė fundit nga Ermagedon nė 22/3/2008, 10:34 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   25/2/2008, 4:57 pm

Ju lutemi qe ne kete teme te mos replikoni nese nuk keni gje per te thene rreth njoftimeve. Kjo eshte e rendesishme sepse jo me kot kjo teme eshte tema e pare ne renditje ne forum. Ketu duhet te gjenden lajmerimet nga stafi te pasqyruara sa me qarte dhe te pangatarruara nga replika te tjera sepse ndryshe nuk do kuptohej se kush eshte lajmerim dhe kush eshte replike e zakonshme.


Edituar pėr herė tė fundit nga Ermagedon nė 11/3/2008, 6:04 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   11/3/2008, 5:46 pm

U bene pothuajse dy muaj qekurse sistemi eshte vendosur OnLine. Ne keto dy muaj kemi kaluar dite mjaft te bukura bashke dhe ju falenderojme te gjitheve per mbeshtetjen e dhene.
Duke pare se antaret jane shtuar dhe numri i replikave po ashtu menduam te plotesojme stafin me nje moderatore te re ne forum. Ajo eshte Elda.
Elda vendoset si moderatore ne forum sepse eshte vajza me aktive e faqes, ka zbatuar perhere rregulloren dhe ka denoncuar shkelje. I mungonte nje femer stafit te ketij forumi apo jo?
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   28/3/2008, 7:51 pm

dje u perjashtu antari ''del piero'' prej asaj fotos qe kishte ven . hajt shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   28/3/2008, 8:04 pm

ej po si quhet ky del piero?????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   28/3/2008, 11:23 pm

se kam idene , po pati ndonje kunershtim me perjashtimin te vi te me takoje te klasa ime .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   31/3/2008, 12:52 pm

qenka trap fare ai...une pyeta si quhej vec se tha qe me njeh....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   5/4/2008, 11:51 am

mbylle ate muhabet tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   9/4/2008, 12:03 am

????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   15/5/2008, 8:51 pm

u perjashtua azrael nga forumi sepse replikat i kishte jasht teme dhe .......... se doja un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   25/5/2008, 5:44 pm

u bera une moderatore dhe kam hapur disa tema te reja.
ne fakt ate pjesen e pare i takonte jurgenit ta thoshte, ai duhet te me prezantonte si moderatoren e re se duket pastaj sikur jam ''modeste'' une.
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 1:04 am

iiiiii paskam harruar
sorry
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 1:07 am

ska gje jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 2:48 am

uuuaaaa,plasen cokollatat dhe ktej,,,hahaha, :qesh me lot: :sa kom qesh:
(sorry qe kam dal nga tema,tani e sigurt qe do me bertasi eri ) :inocent: :inocent:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 5:40 pm

ke filluar te me kopjosh shprehjet eeeeeeee hahaha


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 26/5/2008, 10:34 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 9:22 pm

A.N.I. shkruajti:
uuuaaaa,plasen cokollatat dhe ktej,,,hahaha, :qesh me lot: :sa kom qesh:
(sorry qe kam dal nga tema,tani e sigurt qe do me bertasi eri ) :inocent: :inocent:

po pse mi ca ka?
une i kam shum qef cokollatat, ato me lajthi njeher jan aq te mira sa.....

hajt hajt se do vish ktu ti, se ta tregoj une..... Evil or Very Mad Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 10:14 pm

hahaha,pas 1 viti vij aty un,deri ateher do e kesh harruar ti Razz Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   26/5/2008, 10:39 pm

haha Very Happy lol! :gezuar :inocent: :inocent:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   11/7/2008, 4:39 pm

:bukur: :gezuar :te puth: :jo jo jo: :qesh me lot: :bravo: :inocent: :ne qef: :ckemi: :te puc pak: :lutje: :drru: :sex: :perqafim: :pime birra: :dj: :torte: :gjume: :nerva: :sa kom qesh: :sa inat: :cigare: :kiss: :perqesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   11/7/2008, 4:49 pm

ermagedon????????? cte hypi????????? Shocked Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   11/7/2008, 5:15 pm

a medet medet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   11/7/2008, 8:35 pm

hahahahaaa.......se di pse me hypi nje e qeshme nga kjo: ah medet medet. hahahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajmerime nga stafi drejtues i faqes   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lajmerime nga stafi drejtues i faqes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: