ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   3/3/2008, 6:03 pm

un e imagjinoj veten.......27 vjec
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   7/3/2008, 10:32 am

me kte qe bejm eshte veshtir ta imagjinosh veten pas dhjet vjetesh,nejse
e imagjinoj veten me te sukseshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   16/3/2008, 9:59 pm

ekziston ndonje stad mbi super-sukses?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   16/3/2008, 10:03 pm

ishalla jam fjall. pastaj shohim e bejm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   17/3/2008, 6:11 pm

po gjalle mo do jesh pse kaq pesimist ti,une e imagjinoj se di.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   17/3/2008, 7:24 pm

NE KRYE TE SUKSESIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   17/3/2008, 11:00 pm

as e kam idene veshtire varet si rrjedhin ngjarjet!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   6/4/2008, 6:41 pm

e imagjinoj veten tek bankomati duke marre rrogen, dhe me ato leke mendoj te iki t'i blej nje dhurate te fejuarit. shpresoj te jem mire me shendet, po te gjitha arrihen me hir a me pahir pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   6/4/2008, 7:05 pm

po njesoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   15/4/2008, 8:57 pm

VARET SE SA SHUME DO TA MBASH VETEN....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   16/4/2008, 5:21 pm

eh se di i bie te jem 26 vjec ndoshta ne pune, ndoshta jo ne shqiperi eh se di do kohe ajo pune dhe deri atehr si dihet ca ka ndodhur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   26/4/2008, 12:55 pm

kur te jem 27 vjec do i kem zene vendin Blendi Fevziut (gazetarja me e famshme ne Shqiperi)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   27/4/2008, 2:11 pm

si jam e imagjinoj pa asnje lloj ndryshimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   4/5/2008, 3:36 pm

e imagjinoj veten 27 vjec dhe nje djale qe nuk ka ndryshuar shume nga tani domethene qe e ka mendjen te beje vetem cmendurira.hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   14/5/2008, 6:36 pm

do zoti ma ba zani per te knu death.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   14/5/2008, 10:09 pm

do jem ne vit te 2 te masterit per arkitekture,po njekohesisht do jem duke punuar ne nje firme ndertimi( them se do jet firme me emer).do jetoj vetem ( dmth jo vetem,po jo me kto te shpis lol! ) shpresoj te jem ne Paris(qytetin tim te preferuar)ose po te mos jem ne Paris do jem ne ndonje shtet te USA..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si e imagjinoni veten mbas 10 vjetesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: