ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Fc Juventus

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Fc Juventus   22/1/2008, 9:14 pm

Kjo teme eshte per fansat juventin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   28/1/2008, 5:30 pm

po ku ka skuader si zonja e vjeter. eshte skuadra me e sukseshme e italise. kte vit edhe pse sjemi mire vendin e tret e arrijme dhe e kalojme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   28/1/2008, 7:29 pm

FORZA JUVE :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   29/1/2008, 2:08 am

kuadra zemres

JUVEeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   2/2/2008, 3:21 pm

me cin e ka juvja ndeshjen per champions league se nuk e di????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   4/2/2008, 11:23 pm

O Interist sheqyr qe po te degjohet zani se kishit 18 vjet pa e hap gojen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   8/2/2008, 6:09 pm

hahahahhaaaha po edhe elbasani kur fitoi kampionatin kishte 22 vjet qe nuk e fitonte dhe ti prape u gezove.po e di si jeni ju fansat e milanit dhe juves, kur rrifeni gjeni pretekste koti se nuk jeni tamam tifoza.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   8/2/2008, 6:18 pm

kosta shkruajti:
po ku ka skuader si zonja e vjeter. eshte skuadra me e sukseshme e italise. kte vit edhe pse sjemi mire vendin e tret e arrijme dhe e kalojme.
skuader grash hahahahahahhahahahahaha sa kam qesh,.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   8/2/2008, 6:24 pm

futja kot un smendoj ashtu, ajo eshte Skuadra me e mire. FORCA JUVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   10/2/2008, 2:59 pm

sinqerish me vjen per te qesh kur shof te mburret nje interist
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   12/2/2008, 8:28 pm

o jurgen leri te gezojne dhe kete vit sa jemi ne dobet po kur te forcohemi dhe ne do ta shohin interistet skuadren e grave. :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   13/2/2008, 4:30 pm

BRAVO KOSTA Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   16/2/2008, 12:46 am

ka ekip me te mire se juvja ska. forca juventus
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   16/2/2008, 12:47 am

edhe ka mo....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   16/2/2008, 12:50 am

ku eshte mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   16/2/2008, 12:51 am

shih ky ku eshte po eshte dinamo mo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   16/2/2008, 1:00 am

cer eshte kjo mo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   19/2/2008, 11:19 am

nuk di ai te futi foto.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   19/2/2008, 11:22 am

ka nje problem me serverin. po do rregullohet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   3/3/2008, 12:28 am

o jurgen
pse nuk pergjigjesh sot ? Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   3/3/2008, 1:39 am

jurgeni shkruajti:
ka nje problem me serverin. po do rregullohet

Ca problem serveri thu re, apo kot sa per te bere nje replike.
nuk ka asnje problem serveri, po e ka van gabim foton

o xhen ja ku e ke foton lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   3/3/2008, 8:42 pm

juvja eshte skuadra e atyre tifozeve qe e njohin futbollin .skemi nevoje per tifoze injorante,qe s'marin vesh nga futbolli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   3/3/2008, 8:45 pm

JUVENI ESHTE SKUADRA ME KOT MILAN ESHTE YLL BOTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   18/3/2008, 6:53 pm

ca thu mo pse neve milanistave sna u lejoka,juvja eshte pu.... e italise apo se dini ju qe jeni me juven
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   19/3/2008, 11:03 am

Ermagedon shkruajti:
jurgeni shkruajti:
ka nje problem me serverin. po do rregullohet

Ca problem serveri thu re, apo kot sa per te bere nje replike.
nuk ka asnje problem serveri, po e ka van gabim foton

haha po ti aq i trash je sa nuk e di qe kur ka probleme serveri nuk vien fotot pastaj kur rregulloet duhet ta vesh edhe nje her nga e para nejse

FORZA JUVE :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Fc Juventus   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fc Juventus
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: