ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ku do e vazhdoni shkollen e larte??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

Ku do e vazhdoni shkollen e larte??
1.Brenda Shqiperise
38%
 38% [ 6 ]
2.Jasht shtetit
62%
 62% [ 10 ]
Totali i votave : 16
 

AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 2:28 am

Question Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 3:17 pm

thash jasht shtetit se kshtu ma ka qefi por nuk e di mire. presim te kalojme nje her provimet pastaj..............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 5:19 pm

fakultetin e dyte do ta vazhdoj jashte shqiperise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 5:20 pm

un votova brenda se ma ka qejfi ne tr se atje do shkojne shumica e atyre qe njoh un!
edhe ne elbasan nuk eshte keq!

por mund ta vazhdoj dhe jasht !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 5:21 pm

NE SHBA SE DO IKI MBAS CA KOHESH PO ME HECI MBARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 7:24 pm

ose ne tirane ose jasht
ne tr kam fiksim se di pse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   4/3/2008, 7:30 pm

do zoti po me del shkolla per ne zvicer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   7/3/2008, 3:00 pm

jashte shqiperis dhe saktesisht ne spanje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   7/3/2008, 3:26 pm

fefe_metallica shkruajti:
un votova brenda se ma ka qejfi ne tr se atje do shkojne shumica e atyre qe njoh un!
edhe ne elbasan nuk eshte keq!

por mund ta vazhdoj dhe jasht !
iiiiiii e di une kush do iki atje se ma tha trebla planin qe kishin ber. sa mir e kishin menduar. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   7/3/2008, 4:21 pm

hahaha
plani martohemi , sa te ikim atje , ndahemi , pastaj martohu prap e kshu me rradh ???
me Ma...nen ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   8/3/2008, 2:16 pm

??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
d-devil

avatar

Numri i postimeve : 41
Age : 26
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   8/3/2008, 4:03 pm

themi se ne tr nuk ma ka qefi per jashte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   9/3/2008, 5:02 pm

te jet vetem pun deshire te gjith oxfordin me 100% burs do zgjidhnin.po ka pak si shum ndyshim deshira me mundesit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   10/3/2008, 1:16 am

pytja eshte ku do e vazhdoni jo ku do deshironit ta vazhdoni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   11/3/2008, 1:46 am

fefe_metallica shkruajti:
hahaha
plani martohemi , sa te ikim atje , ndahemi , pastaj martohu prap e kshu me rradh ???
me Ma...nen ??
haha ee pak a shum. ke len ca gjera manget dhe ke shtuar ca te tjera. trebla mi thot kto mua...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   11/3/2008, 1:54 am

JennY_Valo shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
hahaha
plani martohemi , sa te ikim atje , ndahemi , pastaj martohu prap e kshu me rradh ???
me Ma...nen ??
haha ee pak a shum. ke len ca gjera manget dhe ke shtuar ca te tjera. trebla mi thot kto mua...

ky ishte plani!
as nuk kam shtu as nuk kam heq
gjithsesi nuk behet gje me ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   11/3/2008, 1:57 am

fefe_metallica shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
hahaha
plani martohemi , sa te ikim atje , ndahemi , pastaj martohu prap e kshu me rradh ???
me Ma...nen ??
haha ee pak a shum. ke len ca gjera manget dhe ke shtuar ca te tjera. trebla mi thot kto mua...

ky ishte plani!
as nuk kam shtu as nuk kam heq
gjithsesi nuk behet gje me ...

nejse, ndoshta ky esht plani. iiiii me vjen shum keq qe nuk mund te behet se mua me pelqeu shum nuk e di por mu duk si aventure. mraft i pik mua, megjithse ti nuk ke fol per vete sa fola une me ty......eeeeee......une e hapa barkun kurse ti..mir mir..... Crying or Very sad Smile Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   12/3/2008, 2:39 am

???????????????????????????????????????????????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   14/3/2008, 7:49 pm

ka sh mundesi ta vazhdoj ne tr mgjth nuk i dihet dhe per jasht.me kismet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   14/3/2008, 7:52 pm

ka shume mundesi ta vazhdoj tek fshati i pablo escobarit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   14/3/2008, 7:53 pm

xhesib shkruajti:
ka sh mundesi ta vazhdoj ne tr mgjth nuk i dihet dhe per jasht.me kismet
ishalla po te del ku tkesh qef ti.
dhe un e kam synin per jasht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   15/3/2008, 9:28 pm

flm.edhe ty tu plotesofte deshira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   18/3/2008, 2:23 am

une kete shkolle qe po e vazhdoj jam brenda, kam shuem deshire qe te vazhdoj nje te dyte jashte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   19/3/2008, 3:05 pm

ne tr tek universiteti new york
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   22/3/2008, 1:23 am

bESOJ NE TIRANE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ku do e vazhdoni shkollen e larte??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku do e vazhdoni shkollen e larte??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: