ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 12:36 am

ka shume raste qe zemra te thot te besh ndryshe dhe truri ndryshe
shpesh degjojme: e bera keshtu se keshtu ma tha zemra
ose e bera keshtu se keshtu ma tha truri,me cilen eshte me mire te ece njeriu cfar ti thote truri apo cfar ndjen ne zemer??


Edituar pėr herė tė fundit nga Ermagedon nė 5/3/2008, 1:06 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 12:45 am

kete me shume e kam degjuar neper telenovela por qe ne fakt qendrojne te dyja.per mua ne raste te ndryshme njeriu udhehiqet here nga zemra edhe here nga mendja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 12:47 am

80 % zemer
20 % tru
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 12:51 am

paska bere studime njeri. i paska me perqindje Very Happy Very Happy

kur flet zemra nuk ke ca dreqin ti besh, po kur flet truri flet me mend, po do ti qe zemra eshte si nje femer seksi qe nuk ka rendesi ca karakteri dhe ca individi eshte, ty te terheq sa e sheh dhe nuk ja ndan syte, fiksohesh pas saj. kshu eshte zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 12:56 am

kot thuaper fefen.ti dole analist me i madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 12:59 am

une kam qene analist me kohe. kot nuk me therrasin blendi fefziu ne klase. shshshshhshssh mos ja thoni njeriu!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 1:02 am

ok vetem ne te forumit e morem vesh ahah!
uen them varet nga njeriu mosha dhe situatat!!!
shpesh nisemi nga truri shpesh zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 1:09 am

uen mendoj se tek mua mbizoteron truri meqe ene jam rrit icik kuptoni ju....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   5/3/2008, 1:41 am

po po kuptojm ne po ka ene kalamaj qe urdheron truri ahah shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   8/3/2008, 9:48 pm

zemra sepse ajo pranoi njekohesisht dhimbjen dhe lumturin e dashuris
sepse po te ishte truri mendoj se nuk do te ishte nje ndjendje dashurie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 2:36 pm

zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 3:38 pm

prindri,haha,zemra nuk te con gjithm ne rrugen e duhur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 3:44 pm

E DREJTE ZEMRA SHPESH GABON KESHTU QE TRURI E BEN PUNEN ME TE MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 3:58 pm

zemra dhe truri kan te drejta te barabarta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 3:59 pm

JO E KE GABIM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 4:00 pm

ste ka trokit zemra tamam ty prandaj thua qeesht truri,po kur ta provosh me te vertet do ta shikosh qe truri do luaj rol dytesor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   11/3/2008, 4:04 pm

HAHA HA HA HA PO PUN E MADHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   12/3/2008, 11:11 pm

pasioni dmth zemra sepse zemra te rreh fort per ate njeri qe adhuron dhe jo truri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   13/3/2008, 3:37 pm

PER MUA ESHTE TRURI DERI TANI QE PO SHKRUAJ ME VONE NUK I DIHET... (por nuk besoj se zemra ndonjehere... te pakten per mua....)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   14/3/2008, 10:47 am

TRURI LOGJIKON KURSE ZEMRA BEN ATE QE NDJEN GJITHMON FITON TRURI SEPSE KOMANDON ZEMREN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   19/3/2008, 6:58 pm

TE DYJA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   19/4/2008, 12:29 pm

ne mom qe ka ran mrena harrojeni trurin nuk funx ka dal jashte perdorimit mbesoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   23/4/2008, 12:50 pm

besoj se ne shumice e rasteve e ben zemra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   23/4/2008, 3:44 pm

armela shkruajti:
besoj se ne shumice e rasteve e ben zemra
te dyja bashke . por me teper jam me mendimin e armeles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   24/4/2008, 11:21 am

truri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush e urdheron njeriun zemra apo truri??
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: