ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   7/3/2008, 2:08 am

Pse ne pergjithesi vajzat jane me romantike se djemte?

Une vete deri diku jam tip disi romantik, por femrat jane shume me romantike se djemte. Pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   7/3/2008, 2:14 am

Ngaqe rrin me shume kohe ne vetmi (ne shtepi dmth) dhe kan kohe te mendojne per shume gjera , fantazojne etj

kurse cunat sa andej - knej , sherr sot sherr neser dhe u zhduk romantizmi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   7/3/2008, 2:16 am

fefe_metallica shkruajti:
Ngaqe rrin me shume kohe ne vetmi (ne shtepi dmth) dhe kan kohe te mendojne per shume gjera , fantazojne etj

kurse cunat sa andej - knej , sherr sot sherr neser dhe u zhduk romantizmi
:bravo: e drejte cunave nuk ju del koha te merren me romanticizma po kane hall si tjustifikojn mungesat apo me ke te zihen haah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   8/3/2008, 2:24 pm

hahahah po edhe pak romantik duhet te jemi lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   8/3/2008, 11:42 pm

po normale Very Happy :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   10/3/2008, 1:51 am

:te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   10/3/2008, 1:53 am

romantizmi im ka shkuar per pushime ne hene, edhe nuk e besoj te kthehet per vitet e ardhshme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   10/3/2008, 1:53 am

mir e ka ba Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   19/3/2008, 6:52 pm

po dhe ne djemt duhet te jemi disi romantk po qe te jemi sadopak te ngjashem me partneren pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   19/3/2008, 6:55 pm

ndoshta sepse dhe vet natyra e femres eshte e tille,ne krahasim me djemte jemi me te prirura per te qen te tilla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   19/3/2008, 7:06 pm

kush ta tha kete ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   26/5/2008, 3:31 am

sepse ne femrat jemi me te ndjeshme,dhe gjithcka romantike na prek ( dmth jo te gjithave,se ka ca qe,,,,,,,,) kurse te cunat s'para eshte e theksuar kjo gje,megjithese varet,dhe kur nje cun bie me te vertet ne dashuri,behet po aq romantik sa femra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   26/5/2008, 4:07 pm

se jemi me budallacka se meshkujt, prandaj dhe mendojme se lidhja funksionon me shume kur jemi romantike bla bla bla etj etj
hahaha jo ne fakt jemi me romantike se nuk e kemi problem ti shfaqim ndjenjat, jemi te brishta dhe ndoshta dashurohemi me shpejt se meshkujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   26/5/2008, 10:44 pm

sepse shikoni shume telenovela hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   26/5/2008, 10:45 pm

edhe kjo eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   28/5/2008, 4:57 pm

qe i bie jemi me budallacka praaaaaa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   28/5/2008, 8:11 pm

JennY_Valo shkruajti:
qe i bie jemi me budallacka praaaaaa.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   28/5/2008, 9:31 pm

A.N.I. shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
qe i bie jemi me budallacka praaaaaa.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo:

oj Ani, esht e vertetuar shkencerisht qe meshkujt kan koeficent intelekti, nivel zgjuarsie pak me te larte se femrat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   28/5/2008, 9:49 pm

JennY_Valo shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
qe i bie jemi me budallacka praaaaaa.
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo: :jo jo jo:

oj Ani, esht e vertetuar shkencerisht qe meshkujt kan koeficent intelekti, nivel zgjuarsie pak me te larte se femrat.
edhe nese eshte kshu duhet ta thuash patjeter ktu ti?? apo qe ti rritet mendja ktyre cunave ktu dhe kush i duron pastaj :jo jo jo: :jo jo jo: Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   29/5/2008, 12:13 am

hahaha po pse mi cuna do si do jemi ne Razz:P:P Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse romantizmi eshte me i theksuar tek femrat?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: