ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   8/3/2008, 10:37 am

ja vlen kjo?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   8/3/2008, 2:53 pm

nuk e bera jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   8/3/2008, 9:44 pm

hej une e kam nderruar shkollen kam qen ke sali cehka
dhe kam arrdhur ke ahmet dakli

per nje vajze qe une e dua dhe vazhdoj ta dua me gjith shpirt
kjo sakrific nuk ja vlejti per mua
sepse keshtu rrodhen problemet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   8/3/2008, 11:21 pm

eh do te ishte sh e veshtire mendoj nese shoqeria ime do te ishte ne nje shkolle tjeter jo te njejte me te sepse dhe nga shoqeria e kam sh te veshtire te ndahem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   11/3/2008, 10:35 am

nuk do ta nderroja une do te vinte ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   11/3/2008, 11:54 am

do vinte ajo per ty .pse kush je ti ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   11/3/2008, 12:18 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   11/3/2008, 3:06 pm

do ishte zgjidhje e veshtir se duhet te ndaheshe nga shoqeria pastaj ... por edhe mund ta beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   11/3/2008, 3:58 pm

JO ASNJEHER KURRRRRRRRRRRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   11/3/2008, 3:59 pm

po tia vlente me verte kaq shum kjo vajza mbase do te nderroja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   13/3/2008, 6:06 pm

po ca thu tiiiiiiiiiiii e lal,sic e thua dhe ti,po tia vlente me verte edhe mund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   13/3/2008, 6:47 pm

JO NUK DO E NDERROJA PSE KU DO AI DO IKI UNA??????? ATY KU DUA UNA TE VIJ AI KESHTU SHKON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   13/3/2008, 6:51 pm

po i mendon pse do iki un ku do ajo,meqe me do mua ajo le te vije ajo.dhe kshu shkon shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   13/3/2008, 7:11 pm

devil princess shkruajti:
JO NUK DO E NDERROJA PSE KU DO AI DO IKI UNA??????? ATY KU DUA UNA TE VIJ AI KESHTU SHKON
:bravo: dhe une me ty bashkohem!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   14/3/2008, 10:37 am

UNE SI D.PRINCESS JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   14/3/2008, 3:03 pm

devil princess shkruajti:
JO NUK DO E NDERROJA PSE KU DO AI DO IKI UNA??????? ATY KU DUA UNA TE VIJ AI KESHTU SHKON

prite se do te vi hahahhaa


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 14/3/2008, 5:21 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   14/3/2008, 4:52 pm

nuk esht nevoja te nderroja shkollen per te qen pran vajzes qe pelej,sepse munt ta kem larg gjat orarit te mesimit po e kam prane gjat gjith kohes se e kam ne lagje.kshu qe nuk esht e nevojshme me nderru shkollen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   15/3/2008, 12:19 pm

PO PRA DO E PRES SI TE THUASH TI JURGEN.HA HA HA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   15/3/2008, 6:47 pm

do e bej, vitin tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   15/3/2008, 9:36 pm

nuk do e nderroja.mund te isha prane tij ne te tjera menyra.s'te bashkon vetem shkolla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   15/3/2008, 10:03 pm

JO MIKI PSE???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   16/3/2008, 10:21 pm

skam pse e nderroj do e le 1 vit se s'me ngelin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   17/3/2008, 12:04 am

pablo_escobar shkruajti:
skam pse e nderroj do e le 1 vit se s'me ngelin.

Do ishte cool te te kishim ne klase, apo nuk ta ka qejfi klasen time?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   17/3/2008, 12:05 am

Mikona shkruajti:
do e bej, vitin tjeter

Kur une them mos bej si vajze e veshtire ti me pergjigjesh : "Une e veshtire jam"

E shikon qe nuk je aq veshtire sa hiqesh perderisa do nderrosh shkolle per Ate!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   17/3/2008, 12:08 am

Po ndoshta shkollen e nderon se eshte e veshtire...Per ti treguar atij se nuk ka nga te levizi vetem kaq...Bej shaka se nuk ia kam iden fare te situates. Shpresoj tmos e merrni per keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: