ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   17/3/2008, 12:09 am

Jo fare. As une nuk ja kam idene situates mgjthse e kam ne klase Mikonen. Eh, ja fut kot ajo! Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   20/3/2008, 2:04 am

Ermagedon shkruajti:
Mikona shkruajti:
do e bej, vitin tjeter

Kur une them mos bej si vajze e veshtire ti me pergjigjesh : "Une e veshtire jam"

E shikon qe nuk je aq veshtire sa hiqesh perderisa do nderrosh shkolle per Ate!
e veshtire nje femer esht me ato qe nuk ia ka qefi, po me ate qe do... ben shume gjera, sepse e do... :ne qef:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   20/3/2008, 2:06 am

Ermagedon shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
skam pse e nderroj do e le 1 vit se s'me ngelin.

Do ishte cool te te kishim ne klase, apo nuk ta ka qejfi klasen time?
shume ftesa ben ti... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   20/3/2008, 2:08 am

Ermagedon shkruajti:
Jo fare. As une nuk ja kam idene situates mgjthse e kam ne klase Mikonen. Eh, ja fut kot ajo! Very Happy Very Happy
kujdes ti!!!! kush ja fut kot????????????? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 1:02 pm

Mikona shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
skam pse e nderroj do e le 1 vit se s'me ngelin.

Do ishte cool te te kishim ne klase, apo nuk ta ka qejfi klasen time?
shume ftesa ben ti... lol!
oj mikona to me ftosh dhe mua qe te vij tek klasa jote vitin tjeter. por do te vij bashke me jetmirin qe ta dish . ha po apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 3:03 pm

del piero shkruajti:
Mikona shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
skam pse e nderroj do e le 1 vit se s'me ngelin.

Do ishte cool te te kishim ne klase, apo nuk ta ka qejfi klasen time?
shume ftesa ben ti... lol!
oj mikona to me ftosh dhe mua qe te vij tek klasa jote vitin tjeter. por do te vij bashke me jetmirin qe ta dish . ha po apo jo
pse per ftesen time ke ngel ti? vetem ajo te pengon?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 34
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 3:23 pm

une per vete do te nderroja qytet e jo ma shkollen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 3:48 pm

Mikona shkruajti:
del piero shkruajti:
Mikona shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
skam pse e nderroj do e le 1 vit se s'me ngelin.

Do ishte cool te te kishim ne klase, apo nuk ta ka qejfi klasen time?
shume ftesa ben ti... lol!
oj mikona to me ftosh dhe mua qe te vij tek klasa jote vitin tjeter. por do te vij bashke me jetmirin qe ta dish . ha po apo jo
pse per ftesen time ke ngel ti? vetem ajo te pengon?
JU FALENDEROJ PER FTESEN TE GJITHEVE POR PER MUA NJE HUMBJA E NJE VITI SHKOLLOR ESHTE VETVRASJE.POR N.Q.SE DO ISHTE E MUNDSHME DO TE VIJA ME KENAQESI TE KLASA E JUAJ.DO TE ULESHA ME MADRITIN SI NE 8-VJECARE,POR NA MUNGON SHOQJA BANKES.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 3:51 pm

JO SE BESOJ SE DO TA NDERROJA KURRE PSE TA DUHET TA NDERROJA UNE DHE JO AI???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 34
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 3:59 pm

po besoj se asnjeri nga ju nuk ka rene brenda me ndo nje nje se po te binit do te ishit gati te vrisni e veten e jo ma te nderroni shkollen po mos rreni tregohuni pak me te sinqerte sidomos ti pablo qe thua do te ishte vetevrasje po te humbja nje vit shkolle nuk e besoj ???
ti pablo ke pepen qe iku ke mahir domi per nje vajze ti e di shume mire por mos mohoni te verteten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   21/3/2008, 4:06 pm

HA HA HA
UNE TE VRAS VETEN PO ASNJEHERE
OK NUK KAM RENE NDONJEHERE NE DASHURI PO BESOJ SE NUK DO ARRIJA AQ LARG SA TE VRISJA VETEN OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   18/4/2008, 5:23 pm

normal qe do nderroja jo vetem shkolle po qytet apo ca te donte ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   15/5/2008, 10:35 pm

un do nderroja dhe kontinent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   15/5/2008, 11:17 pm

un do shkoja ne cdo vend te botes ku do shkonte dhe ajo,e rendesishme eshte qe do ishim bashke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   22/5/2008, 4:44 pm

pooooooooooo ca sdo jepja te isha... Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   23/5/2008, 7:35 pm

jooooo vetem nqs do ta dija qe te shkolla tjeter do dal me te gjitha 10-ta
megjithse kot them kshu une, prit te dali nje her ndonjeri qe dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do te nderronit shkolle per te qene sa me pran vajzes/djalit qe deshironi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: