ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   15/3/2008, 12:09 pm

PO EMRIN E SAJ DO BESH TI?????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   20/3/2008, 6:41 pm

edhe mund ta bej nuk e di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   28/3/2008, 7:06 pm

ta shkruash qe ndoshta te perfundosh si ajo vajza tek videoklipi i Werever u will go. Nuk do te beja fare tatuazhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   28/3/2008, 7:19 pm

dua te vej nje bast me d.princes per punen e atij tatuazhit, un e bera ate gabim qe bera tatuazh emrin e asaj sepse me kushtoi me shum per ta hequr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   28/3/2008, 7:22 pm

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   29/3/2008, 12:45 pm

CA BASTI DO???
PO UNA NUK DOBEJ EMRIN E ATIJ DO BEJ DICKA TJETER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   31/3/2008, 3:10 pm

per "ate dickan" e kisha llafin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   31/3/2008, 4:37 pm

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   18/4/2008, 5:27 pm

kam nji tatto jo me emrin e saj po me nji shenje tonen qe e di vetem un edhe ajo edhe sjam be pishman madje edhe ajo do ta beje kte shenje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   26/5/2008, 11:05 pm

pablo_escobar shkruajti:
njeriun qe dua e bej tatuazh ne zemer.....
po pra,kshu them dhe une :bukur: :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   27/5/2008, 7:25 pm

e kam bere me thik
F&M
Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   28/5/2008, 9:33 pm

jo per 2arsye:1. vendi ku mendoj une ta bej me dhemb shuuum dhe kam frike une Razz

2.do e kisha tatoo ne zemer dhe ne mendje pse duhej ta beja trup???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   30/5/2008, 4:12 pm

pse ku mendoke ta besh ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola_stella

avatar

Numri i postimeve : 14
Age : 26
Registration date : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   22/12/2008, 10:03 pm

...edhe e bej...boh ...se di...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A do te benit emrin e vjazes,ose djalit qe e doni shum tatuazh mbi trupin tuaj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: