ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 filmi me i mir per ju?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: filmi me i mir per ju?   10/3/2008, 5:37 pm

titulli?
pelqeni horror,aksion,komedi,romantike??


Edituar pėr herė tė fundit nga el_ninjo nė 10/3/2008, 5:43 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   10/3/2008, 5:39 pm

KOMEDI DHE HORROR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   10/3/2008, 5:45 pm

ca te me dali para shoh
1her ne 2-3 muaj qe shoh 1 film....

zakonisht horror dhe aksion !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   10/3/2008, 5:47 pm

horror ose te pakten mos jet nje nga ato historit roz, bblleeaahhh nuk me pelqejn.
yyy sa koh kam pa pare filma..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   12/3/2008, 6:28 pm

saw 3
hooligans

jan te dy te papam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
toni montana

avatar

Numri i postimeve : 38
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   12/3/2008, 6:29 pm

filmi "toni montana"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   12/3/2008, 6:51 pm

gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   14/3/2008, 11:00 am

SAW 3 ESHTE FIKSIM FARE E PASH PARA 2 DITESH DHE UAU SA I BUKUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   15/3/2008, 6:34 pm

kill bill.
e adhuroj edhe pse esht vetem triller une e kam shum qef dhe nuk e di pse prekem sa her e shikoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   16/3/2008, 2:12 am

ka shume filma qe me pelqjne,sidomos horror dhe komedi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   2/4/2008, 5:09 pm

kam shume filma.se di cin te zgjedh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   2/4/2008, 5:10 pm

300 ka skenarin me te bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   12/5/2008, 11:26 pm

Armagedon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   13/5/2008, 9:33 pm

ARMAGEDON!!!!!!! dhe tre metra mbi qiell.ke ky i fundit me pelqen historia,se nuk eshte ndonje realizim kush e di se cfar..dhe Piratet e Karaibeve eshte grand fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   14/5/2008, 5:27 pm

300 SPARTANET DHE KUMBARI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: filmi me i mir per ju?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
filmi me i mir per ju?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: