ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 GEZUAR FESTEN...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: GEZUAR FESTEN...   13/3/2008, 8:47 pm

URONI ANTARET PER FESTEN E MOMENTIT.GZUAR TE GJIDHVE DITEN E VERES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 12:09 am

gezuar te gjithve!!!!!!!!!!!!!!!! se keni iden sa zili ju kam qe jam larg ja kalofshi sa me mire!!!
:gezuar :dj:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 12:24 am

oooo sa po kenaqemi me bollokume mi rexhi.... po mos u merzit se do ta ruajme edhe ty nje....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 12:27 am

ahahah thnx lol :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 12:30 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 1:08 am

Gezuar festen e veres te gjithe Wink :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 1:23 am

ue si jam be sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 1:27 am

sa urim i papame ky adi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 1:36 am

haha
se di pse skam ren ne gjume
se me dhemb koka
me merrem mend
jam merzit per ca gjera (u shtu dhe 1 sot)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 10:19 am

GEZUAR TE GJITHVE DITEN E VERES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 2:44 pm

gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 7:52 pm

gezuar te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 7:54 pm

gzuar gjith "forumi ahmet dakli"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 7:55 pm

gezuar te gjithe ato qe me duan dhe i dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/3/2008, 7:59 pm

GEZUAR GJITHASHTU DHE NGA UNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   14/6/2008, 1:10 am

gezuar dtl henri dhe jurgeni !
100 !

se spo e gjej ate temen me ditelindjet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   21/6/2008, 8:35 pm

:gezuar :gezuar :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: GEZUAR FESTEN...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
GEZUAR FESTEN...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: