ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Champions league

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2

Champions league
Kush mendoni se do ta fitoi champions league??
0%
 0% [ 0 ]
Barcelona
18%
 18% [ 4 ]
Milan
27%
 27% [ 6 ]
Inter
23%
 23% [ 5 ]
Chelsa
5%
 5% [ 1 ]
Liverpool
18%
 18% [ 4 ]
Manchester U
5%
 5% [ 1 ]
Arsenal
4%
 4% [ 1 ]
Totali i votave : 22
 

AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   15/3/2008, 12:50 am

e pate shortin e champions ligue
liverpooool-arsenal
prap e veshtir liverpoolit shum pa fat po gjithsesi do e kaloj dhe kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   15/3/2008, 3:14 pm

perderisa arsenali mundi kampionen e evropes dhe te botes patjeter arsenali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   18/3/2008, 6:50 pm

arsenali sepse skualifikoi milanin mundi skuadren me te mire ne europe prandaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   18/3/2008, 7:20 pm

prit se tani e ka me skuadren me te mir ne bot...LIVeRpOoL
tani do jua mbyllim gojen te gjithve.
vetem prisni ndeshjen dhe flasim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   18/3/2008, 7:46 pm

pasi mundi skuadren me te fuqishme liverpuli interin mendoj se ai do ta marri kete vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   19/3/2008, 10:59 am

InTeRiStI shkruajti:
Dihet Qe Interi Do Dali Ne Finale Po Se Do e Fitoj Apo Jo Nuk I DIhet

HAHHAHAHAHA po po e pam deri ne finale iku interi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Champions league   3/5/2008, 10:43 pm

finalen per mu e fiton chelsi.se a ne forme kto ndeshjet e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Champions league   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Champions league
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: