ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   15/3/2008, 11:23 pm

mendoj se po.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   15/3/2008, 11:36 pm

Edhe une keshtu kam degjuar, por deri tani ja kam kaluar shume mire. Nuk kam pare ndonje gje te veshtire kushedi se cfare!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   15/3/2008, 11:37 pm

Them se po se ne kete moshe ben shume budallalliqe qe pendohesh pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   16/3/2008, 12:06 am

po a veshtir thoni esht mosha me e papar ku behen qefet e ksaj bote,deri tani skam par ndonje veshtirsi te pakqpercyeshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   16/3/2008, 1:59 pm

shume dakort me el-ninjon, me shume se e veshtire, adoleshenca eshte e bukur... te veshtire e bejme ne vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   18/3/2008, 12:49 pm

thone qe eshte me e veshtira por une ja kam kaluar per mrekulli te zotit... duhet te dish te jetosh pak....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   23/3/2008, 4:42 pm

ESHTE UDHEKRYQ PA SEMAFOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
stigmataNumri i postimeve : 39
Age : 30
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   23/3/2008, 6:01 pm

normal qe po
sic e ka then edhe
pablo_escobar
esht ushekryq pa semafor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   23/3/2008, 10:08 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
thone qe eshte me e veshtira por une ja kam kaluar per mrekulli te zotit... duhet te dish te jetosh pak....

kshu them edhe un dhe jo si nje admin i forumit qe nuk as icik shoqeri hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   1/4/2008, 10:46 pm

Une kshu kam degjuar nga te gjithe, po vete nuk mendoj keshtu. Eh sa halle do kemi pastaj. Jo leket, jo puna, jo familja... Tani e kemi ne terezi, ia kalojme mire dhe kaq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   1/4/2008, 10:49 pm

Bojana shkruajti:
Une kshu kam degjuar nga te gjithe, po vete nuk mendoj keshtu. Eh sa halle do kemi pastaj. Jo leket, jo puna, jo familja... Tani e kemi ne terezi, ia kalojme mire dhe kaq.
:bukur:
jam dakort me ty.mgjt do te thoja qe varet dhe nga natyra e adoleshentit.ka qe e bejne me te veshtire se cduhet kete periudhe moshe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   2/4/2008, 12:33 am

Po pra e bejne ata me te veshtire se cduhet, jo se eshte e tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   5/4/2008, 8:43 pm

ma e bukra jo ma e veshtira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   5/4/2008, 8:57 pm

po pikerisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   19/4/2008, 4:48 pm

me e veshtira???????????e ku e shihni te veshtiren tek kjo moshe ju
ah mer cuna e goca eshte mosha me e bukur qe vetem nji here te jepet mundesia te jetosh se pastaj te vjen litari ne fyt do fillosh te menosh per te ardhmen per familyn ca pune do bash e mthe te thash ...kshu qe ska asnji veshtiresi per momentin
rrip mamin e babin nga leket mathja me shoket neper disko turru knej ik anej ...qejfe me pak fjale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   22/4/2008, 6:41 pm

PAK A SHUME EHSTE POR EHSTE DHE MOSHA QE BEN ME SH QEF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
adoleshenca eshte mosha me e veshtire e jetes(si mendoni)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: