ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   1/4/2008, 12:38 am

Ca thu re? Vete vete apo te nimun? I ka ashahshi kto pasoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   2/4/2008, 2:30 pm

po sikur te lej me ca pasoja ty un , me sy te nxir edhe me hunde te thyme ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   4/5/2008, 3:29 pm

line o jurgen dhe po deshe e ke dhe ndihmen time :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   5/5/2008, 5:45 pm

hhahahaha po kte e merr perpara me grushta edhe vllai im e :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   14/5/2008, 6:25 pm

Ermagedon shkruajti:
Greta shkruajti:
azrael shkruajti:
Greta shkruajti:
shi si bajne keto si profesioniste.
pse i injoron cunat ti moj.se per kshu jeni te paret.
o avash ti me ate injorimin se sua kisha me te keq e aq me pak ti injoroja, ty po te dogji maje.
Greta :kiss:
po ti pse ban rolin e legenit se mos them ma shume une se nuk lejohet ketu. ti je ...... ca nuk je ti e.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   19/8/2008, 12:41 am

www.xat.com/loved_kill ejani ne catin me fantastik ku mund te kaloni disa caste te bukura ju mirepresim me kenaqesi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: