ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Skuderia ferrari

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Skuderia ferrari   22/1/2008, 9:30 pm

Fansat e skuderise Ferrari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   23/1/2008, 12:04 am

Nuk jam tifoz i Ferrarit, por i Raikonene dhe duke pare se eshte tek ferrari me duket se e kam edhe une vendin keteu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   30/1/2008, 7:41 pm

une jam dhe do hem gjithmone tifoz i ferrarit sepse me ka pelqyer qe kur ishte shumakeri dhe skam nderruar me skuader.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   1/2/2008, 1:28 pm

me ka pelqyer vetem schumacher se eshte pilot fiksim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   4/2/2008, 10:26 am

qe kur kam filluar te ndjek formula 1 kam qen me ferrarin dhe me ate do vazhdoj te jem... :gezuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   8/2/2008, 6:33 pm

mu me pelqen me shume nisja e gares pastaj skam me interes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   12/2/2008, 8:34 pm

edhe une keshtu mendoj se fillimi i gares eshte me i bukuri pastaj behet e merzitshme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   17/3/2008, 7:40 pm

FERRARI ESHTE FIKSIM NDERSA SHUMAKERIT MJSHTER TI THUASH ESHTE PAK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   21/3/2008, 7:17 pm

FERRARI VETEM NGA PARAQITJA TA SHPIF LINI MA TE TJERAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   21/3/2008, 7:25 pm

MUA ME PELQEN VETEM NISJA DHE MBARIMI I GARES
SE DUA TE SHOH KUSH FITON
OK FERRARI ESHTE I MIRE PO NUK E NJOH DHE SIA KAM HABERIN NGA MAKINAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   23/3/2008, 2:26 pm

KAMPIONE BOTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   4/5/2008, 3:00 pm

kte vit a shume mire dhe ka per ta fitu me shume pike perpara se makinat e tjera lene nje here qe nuk ka asnje makine qe ta konkuroje se jane te gjitha dobet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   11/5/2008, 8:32 pm

f2008 e papare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Skuderia ferrari   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Skuderia ferrari
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: