ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 numri juaj i fatit...........

Shko poshtė 
AutoriMesazh
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 2:39 pm

10 gjithmon kam pasur fat me kte numer.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 4:53 pm

22
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 5:20 pm

8 dhe 14 ..............814
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 5:51 pm

numri 10.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 7:54 pm

7
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 9:38 pm

11-e kam pas ne bluze ne stervitje(dikur)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   16/3/2008, 10:01 pm

edhe un 11 kam pas ne servitje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   17/3/2008, 12:35 am

17
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   17/3/2008, 12:38 am

Skam....Ose me sakt nuk besoj ne nr fati apo ne gjera te ketij tipi. Nuk jam supersticioze.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   18/3/2008, 12:38 am

numri i telefonit te nje goce...hahah lu la nr me fat.si besjo ktyre gjanave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   19/3/2008, 12:26 pm

5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   19/3/2008, 5:54 pm

nuk e di nese mund ta quaj nr fati por gjithmone me kane ndodhur gjera te bukura me date 17 .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   19/3/2008, 5:58 pm

3-shi. qe e vogel fare besoja se ky ishte nr. im me fat. nuk e di pse por ngaqe kam dhe ditlindjen ne dat 3. gjithashtu cuditerisht me ka dal dhe ne enderr. Smile pra shkurt gjithmon perdor 3-shin si nr. fati
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   19/3/2008, 11:04 pm

O KLASSA ppffff cer shkolle je ti jenny?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   6/4/2008, 6:33 pm

mua me numrin 8 me lidhin shume gjera dhe e kam si numer te preferurar, po nuk mund te them numer fati.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   6/4/2008, 6:59 pm

6 6 6 dhe vetem 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
piccola_stella

avatar

Numri i postimeve : 14
Age : 26
Registration date : 10/11/2008

MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   21/12/2008, 10:39 pm

13.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: numri juaj i fatit...........   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
numri juaj i fatit...........
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: