ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 BEST REPER??????

Shko poshtė 

best reper
eminem
50%
 50% [ 6 ]
snoop dog
8%
 8% [ 1 ]
2 pac
17%
 17% [ 2 ]
50 cent
25%
 25% [ 3 ]
dr dree
0%
 0% [ 0 ]
te tjere...
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 12
 

AutoriMesazh
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: BEST REPER??????   16/3/2008, 10:58 pm

EMINEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   16/3/2008, 11:02 pm

me shum me acaron 50 cent dhe dr dree

snoop dog eshte fans i metallicave !
ka ber dhe kenge sad but true cover !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   17/3/2008, 12:42 am

po pse nuk keni lejuar edhe zgjedhje te shumfishta ktu ju se doja me votu per eminem dhe snoop dog
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   17/3/2008, 12:51 am

eeee me doli nga mendja
heren tjeter tani ose po e ndryshove dot ndryshoje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   17/3/2008, 12:52 am

sondazhet nuk ndryshohen dot. Vetem mund te prishen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   17/3/2008, 12:53 am

lere ashu si esht tani skemi ca te bejm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   17/3/2008, 12:55 am

e ndryshova e ndryshova. si duket do jete shtuar kohet e fundit ky opsion. nejse. rendesi ka qe tani mund te besh edhe me shume se nje zgjedhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   17/3/2008, 1:08 am

50 cent & eminem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   6/4/2008, 2:07 pm

2pac vetem pe ato qe ka ba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   6/4/2008, 4:38 pm

eminem,50 cent,2 pac esht i madh fare
doctor dree ka msu eminemim,,,imagjino sa siper qendron
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   6/4/2008, 6:51 pm

NUK JA KAM IDENE SE KUSH ESHTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   15/4/2008, 7:11 pm

we all like rap.te papare 2 pak i pavdekshem,snoop,eminem and friends
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   24/5/2008, 9:22 pm

vetem 50 cent,ai eshte reperi me i mire i te gjitha koherave,,gjithashtu eshte edhe shume Hot,,, :ne qef: eminem dhe snoop dog me acarojne shume,sidomos eminem,,rep i pershtatet vetem ezmereve(kshu i therrasim ne shqiptaret zezakeve ktu,se po ti thuash zezak e kuptojn dhe te denoncojn per racizem)..eshte vetem muzika e atyre,dhe eminem eshte out fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   25/5/2008, 12:41 am

sorry sorry snjof vetem ca reper te lagja ime qe i degjoj perdit qe kendojn ca kenge.
per mua ato jan te mire
hahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   25/5/2008, 4:37 pm

per mua 50 cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: BEST REPER??????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
BEST REPER??????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: