ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ankesat per forumin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Ankesat per forumin   21/1/2008, 7:43 pm

Ketu mund te shkruani per cdo ankese qe keni ne lidhje me forumin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   8/2/2008, 6:17 pm

na eshte merzitur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   9/2/2008, 11:28 pm

je i lire te ikesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   13/2/2008, 1:24 pm

po me perzen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   15/2/2008, 9:47 pm

shyqyr qe e nderruat ate citatin lart.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/2/2008, 4:31 pm

shyqyr qe e nderruan se na u shpif..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   17/2/2008, 2:35 pm

ndonje anese tjeter???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/2/2008, 11:24 am

e ka bere prape ate "AI" nje forum na bashkoi sikur jane lesbike anetaret.!!!lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/2/2008, 5:36 pm

NUK THUHEN LLEFE TE PISTA SIKUR KENI THENE APO JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/2/2008, 7:51 pm

pse llafe e piset eshte lesbike. eshte nje percaktim qe i behet vajzave homoseksuale. por sipas gurres popullore quhen lesbike.lol hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   20/2/2008, 2:16 am

ok cfar doni te shkruhet ne vend te asaj se ermagedonit te keto budalliqe i shkon menja Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   20/2/2008, 4:08 pm

nqs nuk emban mend jurgen, ate e vendosem bashke te metal party qe u be. Dhe kur u vendos ajo shprehje ishim te pranishem ti, une, elda, bojana, greta dhe kosta. Nese kete e quan budallalik atehere ben pjese edhe vete aty. LOL.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   21/2/2008, 4:50 pm

un nuk kam qen dakort per ate shprehje ndonjeher dhe nuk jam. kete gje se keni diskutuar ndonjehere me mua, mesa po shoh antaret nuk e pelqejne keshtu qe do e ndryshojme. nqs doni mund te na jepni nje mendim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   21/2/2008, 4:54 pm

shume bukur

jepni alternativat tuaja dhe e ndryshojme pa problem. Mjafton te gjeni dicka qe tju pelqeje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   21/2/2008, 5:02 pm

1 ore ne forum me mir se 1 ore bosh

haha
ia futa kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   22/2/2008, 2:08 am

Me mire do ishte "nje ore ne forum me mire se nje ore mesime"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   22/2/2008, 3:58 pm

keshtu duket sikur i thua qe te rrijne nje ore,si ju duket: me mire mes nesh,sesa mes librash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   22/2/2008, 4:00 pm

ose jo jo,se keshtu si thash un duket sikur i largon nga mesimet,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   22/2/2008, 5:22 pm

ME MIRE NJE ORE BOSH DHE KAFE SESA NJE ORE KETU TE SHIKOSH DHE LLAFET E BUKURA QE PERDOREN KETU APO JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
megi

avatar

Numri i postimeve : 8
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   22/2/2008, 5:28 pm

NUK KAM ASNJE ANKESE VETEM SE DUHET TE PERJASHTOHEN ATA QE OFENDOJNE SI RASTI JONE QE NA OFENDUAN CUNAT E KLASES.KY AZRAELI MOS NA BEJ SIKUR CA ESHTE KETU.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   22/2/2008, 5:35 pm

MEG JAM SH.DAKORD
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/2/2008, 7:23 pm

iiii sa te keqija qe jeni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/2/2008, 7:25 pm

Pse nuk me dalin te shkruarat me ngjyra sepse ketu ekziston si opsion por sdel shkrimi me ngjyren qe ve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/2/2008, 9:58 pm

tek ikonat q gjenden siper kuadratit ku shkruhet kliko tek ikona e nente dhe do te hapet nje dritare. Zgjidh ngjyren e deshiruar me pas shkruaj shkrimin dhe postoje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/2/2008, 10:26 pm

o er po sme del dritare kur shtyp ate iconen e ngjyrave vetem emri i ngjyres qe shtyp dhe pastaj sdel me ngjyren qe du un.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesat per forumin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: