ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 emo-t.....cmendim keni per emo

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
deadbymorphin

avatar

Numri i postimeve : 3
Age : 27
Registration date : 16/03/2008

MesazhTitulli: emo-t.....cmendim keni per emo   19/3/2008, 5:08 pm

[b]cmendim keni per keto emo-t
per mendimin tim kot rrojn lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   19/3/2008, 5:21 pm

Emo-t jan pak a shume si metalaret qe pelqejne vetem nje lloj muzike, vishen dhe i presin floket ne modele jo shume te zakonshme dmth ato "lloj" njerzish bien ne sy per ate cka jane nuk e di po kam pare te tille si ne revista apo internet edhe me pelqejne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   19/3/2008, 5:56 pm

deadbymorphin shkruajti:
[b]cmendim keni per keto emo-t
per mendimin tim kot rrojn lol!

kot rrojn???? mire qe thua ''mendimi im'' se ja ke fut pak fare kot. une kam lexuar ne net. per to dhe jan qenje aq te pafajshme sa nuk din ti bejn keq njeriu, thjesh jan ''qeveri ne vete'' si themi ne shqiptaret dhe muzika emo (kamdegjuar shum pak por me ka terhequr) esht melankolike dhe per njerzit e ndjeshem tamam per emot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   19/3/2008, 6:33 pm

ik re Ardit !
ca temash hap ky !

harrova qe je ti , dhe thash me vete " kush esht ky ??"
hahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   20/3/2008, 12:42 am

Emot me pelqejne si stil, psh te shoh foto apo te degjoj muzike e tyre, por po te kisha para meje nje emo do me dukej shume i cuditshme. Nuk kane pike lidhje me realitetin. Nuk e di ca bejne ne kete bote individe te tille. kane harruar te vdesin, dhe qe mos merzitet xheni po them qe ky eshte mendimi im. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   20/3/2008, 1:00 am

emo-t nuk jane aq te keqij per mendimin time kendej kam shume shoqeri emo dhe ne te vertet eshte ajo qe thot xheni jane 'qeveri me vete' dhe shoke te mire stili i tyre me pelq mjaft!!!
P.S asnje nuk rron kot ne kete bote Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   20/3/2008, 1:15 am

rexhi shkruajti:
emo-t nuk jane aq te keqij per mendimin time kendej kam shume shoqeri emo dhe ne te vertet eshte ajo qe thot xheni jane 'qeveri me vete' dhe shoke te mire stili i tyre me pelq mjaft!!!
P.S asnje nuk rron kot ne kete bote Very Happy

geek geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   29/3/2008, 10:59 am

Une akoma skam arrit ta bej mire ndryshimin midis emove dhe metalareve, po skam ndonje mendim te vecante. Atyre ashtu i pelqen te jene, le te jene. Mua nuk me prishin asnje pune. Mqs vete nuk kam zgjedhur te jem emo, do te thote se nuk i pelqej 100%. Po as nuk i paragjykoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   29/3/2008, 11:03 am

MMMMMMMMMMMMMMMMMMMM EMOT THJESHT NJEREZ TE VRARE EMOCIONALISHT POR QE ME PELQEJNE NUK RROJNE KOT SE DHE ATO NJERZ JANE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   29/3/2008, 7:12 pm

Bojana shkruajti:
Une akoma skam arrit ta bej mire ndryshimin midis emove dhe metalareve, po skam ndonje mendim te vecante. Atyre ashtu i pelqen te jene, le te jene. Mua nuk me prishin asnje pune. Mqs vete nuk kam zgjedhur te jem emo, do te thote se nuk i pelqej 100%. Po as nuk i paragjykoj.
e di pse nuk e ben dot ndryshimin se akoma nuk e di ca do te thote te jesh metalar.eshte nje fjale shume e madhe.(kot una).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   29/3/2008, 7:15 pm

azrael shkruajti:
Bojana shkruajti:
Une akoma skam arrit ta bej mire ndryshimin midis emove dhe metalareve, po skam ndonje mendim te vecante. Atyre ashtu i pelqen te jene, le te jene. Mua nuk me prishin asnje pune. Mqs vete nuk kam zgjedhur te jem emo, do te thote se nuk i pelqej 100%. Po as nuk i paragjykoj.
e di pse nuk e ben dot ndryshimin se akoma nuk e di ca do te thote te jesh metalar.eshte nje fjale shume e madhe.(kot una).
po nese e quan kot pse e thua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   29/3/2008, 9:44 pm

po une nuk e di as cdo te thote metalar dhe as cdo te thote emo ne ate kuptim qe mund ta dish ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   23/4/2008, 11:07 pm

azrael shkruajti:
Bojana shkruajti:
Une akoma skam arrit ta bej mire ndryshimin midis emove dhe metalareve, po skam ndonje mendim te vecante. Atyre ashtu i pelqen te jene, le te jene. Mua nuk me prishin asnje pune. Mqs vete nuk kam zgjedhur te jem emo, do te thote se nuk i pelqej 100%. Po as nuk i paragjykoj.
e di pse nuk e ben dot ndryshimin se akoma nuk e di ca do te thote te jesh metalar.eshte nje fjale shume e madhe.(kot una).
o azrael e pse sna e thua ti cfare eshte te jesh metalare/metalar...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   17/5/2008, 4:18 pm

aha skeni per te marr me pgj nga ai se esht perjashtu . ikni pyeteni ne privat Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   19/5/2008, 11:00 pm

ca jan kto emot,haen??? :sa kom qesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   20/5/2008, 6:46 pm

azrael shkruajti:
Bojana shkruajti:
Une akoma skam arrit ta bej mire ndryshimin midis emove dhe metalareve, po skam ndonje mendim te vecante. Atyre ashtu i pelqen te jene, le te jene. Mua nuk me prishin asnje pune. Mqs vete nuk kam zgjedhur te jem emo, do te thote se nuk i pelqej 100%. Po as nuk i paragjykoj.
e di pse nuk e ben dot ndryshimin se akoma nuk e di ca do te thote te jesh metalar.eshte nje fjale shume e madhe.(kot una).

affraid e madhe??? haha
ne ckuptim??? ppffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   20/5/2008, 7:49 pm

ja ka fut kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 32
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   29/5/2008, 12:30 am

emo... perderisa ka njerez qe e ndjekin kete lloj kulture atehere do te thote se meritojn dhe ata nje vend mbi siperfaqe megjithate sma do mendja ta shoh ndonjehere veten emo. Ceshtje karakteri do ta cilesoja une megjithate kush jam un qe t'i gjykoj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   30/5/2008, 12:25 am

ej po pyeta nje here po nuk mu pergjigj njeri,ca jan kto emot?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
coyot

avatar

Numri i postimeve : 29
Age : 29
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   2/6/2008, 12:32 am

emot? yll bote kan alamet stili si ne veshje si ne menyren e te mbajturit te flokeve. po kot kto shqipateret ke frik ti bash floket emo se thojn e paska zan korrenti hihi sa kot le qe spo e rr.... shum ne jo hhiihiihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   2/6/2008, 4:58 pm

coyot shkruajti:
emot? yll bote kan alamet stili si ne veshje si ne menyren e te mbajturit te flokeve. po kot kto shqipateret ke frik ti bash floket emo se thojn e paska zan korrenti hihi sa kot le qe spo e rr.... shum ne jo hhiihiihi

i ke pershkruar vtem nga pamja e jashtme. Razz
oj alba po ta kam then me duket mi goc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   2/6/2008, 11:02 pm

Em....jan yll....LoL...spo them gj se dihet mendimi im :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   3/6/2008, 12:06 am

yll nga pamja e jashtme se nga brenda. pfffff jan super te mie mi por gjithmon sad. sme pelqen mua ashtu me moral pertoke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   3/6/2008, 6:16 pm

JennY_Valo shkruajti:
yll nga pamja e jashtme se nga brenda. pfffff jan super te mie mi por gjithmon sad. sme pelqen mua ashtu me moral pertoke.
ihihi ja ta them un pse jemi Sad
se jeta na ka ra kot fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   4/6/2008, 8:40 pm

jeta njesoj esht per tgjith por ju e perjetoni ndryshe se e keni zemren ne dore ju, keni ndjenja me shume. Razz
kur lexoj inf. per ju me pelqeni por kur vjen ajo puna qe i keni lotet ne sy dhe briskun ne dore ehhhh sa me dhimseni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: emo-t.....cmendim keni per emo   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
emo-t.....cmendim keni per emo
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: