ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 duhani ne lokale

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: duhani ne lokale   22/1/2008, 9:49 pm

a mendoni se duhani duhet te pihet neper lokale. :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   23/1/2008, 12:01 am

Duke qene se nuk jam duhanpires, mendoj se nuk duhet te pihet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   23/1/2008, 4:47 pm

nuk ka asnje lokal ku nuk lejohet duhani!
aq zgjat mrekullia , 3 dit ! cyclops
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   27/1/2008, 11:48 am

nuk flas per veten se nuk e pi,por eshte absuede te mos lejohet te pihet duhani ne lokale.kemi plot halle te tjere dhe nuk na ngeli tek duhani.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   28/1/2008, 2:41 am

eh edhe tani qe ka dal ligji nuk e respekton njeri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   28/1/2008, 5:07 pm

e po ne te bejme te tjerat pastaj ligjin kunder duhanit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   4/2/2008, 12:08 am

per te permiresuar gjerat duhet filluar nga ato me te thjeshtat per te kaluar tek me te nderlikuarat.pastaj ceshtja e duhanit nuk eshte kaq pa rendesi sa e trajtoni ju.mendoj se duhet ndaluar patjeter pirja e duhanit.nuk kane pse te semuren ata personaqe enuk e pijne nga qejfi i te tjereve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   4/2/2008, 12:10 am

ja se kur te rritet cmimi prap , sbesoj se do ket me kalamaji qe do pin duhan !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   4/2/2008, 12:26 am

haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   4/2/2008, 10:38 pm

POSI ME MIRE RRINE PA BUKE DHE PA CIGARE NUK RRIJNE (VETEM PER TU DUK)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   4/2/2008, 11:12 pm

nuk ka ndonje gje per tu duk kur pin cigare...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   5/2/2008, 9:34 pm

KA SI NUK KA! DONI ME U DUK ME TE MEDHENJ APO KU E DI UNE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   5/2/2008, 10:04 pm

tani te gjith e dim qe te ben keq po kur ka nga ato qe i pelqen e nuk ja ben syri tet i lumte
vazhdoni beni qef :cigare:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 12:52 am

po ndonje nga ju vajzat nuk pika?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 1:11 am

pin shoqet e mia .... Razz Razz
po e kam then un , shume te sjellshem e te urte antaret e ketij forumi Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 1:45 am

ka shum goca qe e pin e madje me shum se cunat
une nuk mundem se me jep dhimbje koke po per hater te forumit edhe mund ta pi hah lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 2:58 pm

haha epo mir pra po te qeras me nje cigare geek :cigare: Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 4:44 pm

NDER TE MADH PO I BEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 10:19 pm

ehe rrofsh per cigaren lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 10:33 pm

e di kush eshte e mira e ketij forumi?qe nje pjese jane edhe anonime keshtu qe mund te flasin pa problem dhe te thone te verteten.ta siguroj un fefe metalica qe pothuaj asnje nga keto gocat e forumit nuk pi cigare per faktin e vetem se e duam jeten.ato shoqet qe njeh ti ndoshta duan te duan si interesante po eshte rruga e gabuar.thuaj te gjejne ndonje menyre tjeter pete rene ne sy.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   6/2/2008, 10:41 pm

Seshte aq e thjesht sa e ben ti Bloom...Cdo gje mund te kete nisur si per te rene ne sy po me vone ka mbetur vesi aty...
Se kuptova dhe aq mire ate punen e anonimit...Pse te qenit anonim te favorizon te japesh mendimin tend...Une per vete sdo e kisha problem at thoja dicka qe e mendoj dhe nese ajo mund te mos i pelqej te tjereve...Dhe mendoj se nje gje te tille duhet ta bejene te gjithe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   14/2/2008, 1:59 am

NE TORI ESHTE SHUME ETHJESHTE AJO VICTORY PO CA ME E VESHTIRE NE PRAKTIKE.PASTAJ UN EATE NUK E THASHE PER VETE SE JAM NGA ATA TIPA QE TI THEM GJERAT NE SY PO ISHTE PER TE TJERET.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   14/2/2008, 10:32 pm

edhe une mendoj se s'duhet lejuar duhani neper lokale dhe neper ambiente te mbyllura.kur futesh me ndonje lokal ose dhe ne disko na "knaqen" mushkerite dhe rrobat bashke.Vetem kur i shef gjith kaculat me cigare ne dore.te hapin barkun.se kuptoj kush i thote qe duken bukur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   14/2/2008, 10:58 pm

eshte gjeja me kot te pish duhan jo per gje por behesh dhe impotent (hahaha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rebel

avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 27
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   16/2/2008, 5:46 pm

ej o xhes po kujdes me ato ko***at ti se a dhe edro aty duhanxhi me eksperienc


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 20/2/2008, 2:29 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: duhani ne lokale   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
duhani ne lokale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: