ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 E doni ate me shume se vetja?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: E doni ate me shume se vetja?   20/5/2008, 10:57 pm

just myself shkruajti:
e du edhe sa qe e dyshoj ca mduhet jeta po te mos kisha ate?
te njejten gje them dhe une..... :bukur: kur lidhesh perjete me dike beheni nje,dhe jeta te duket pa kuptim pa ate person,normal qe duhet me shume se vetja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: E doni ate me shume se vetja?   22/5/2008, 4:41 pm

pak fare ma ha mendja Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
E doni ate me shume se vetja?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: