ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Doni uniforme verore?

Shko poshtė 

Doni uniforme verore?
Po
26%
 26% [ 12 ]
Jo
74%
 74% [ 34 ]
Totali i votave : 46
 

AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Doni uniforme verore?   28/3/2008, 5:35 pm

Duke pare se po merren masat per uniformen verore kush nga ju do qe te kte uniforme verore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   28/3/2008, 5:37 pm

JO MO VLLA KUSH THA
NEJSE PO TE DOJE KLASA NUK JAPIM LEKET PER UNIFORMAT DHE SE MARRIM PER INAT KOT PPPFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   28/3/2008, 6:47 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   28/3/2008, 7:34 pm

JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   28/3/2008, 7:39 pm

pfff e kam... Sad dhe pse votova jo
une timen e vesh dhe tani poshte bluzes te kuqe....shifeni ktu

http://photos1.hi5.com/0024/693/989/cQLLlL693989-02.jpg
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   28/3/2008, 10:02 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   29/3/2008, 12:11 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kledisaNumri i postimeve : 7
Age : 27
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   10/4/2008, 1:21 pm

Ermagedon shkruajti:
Duke pare se po merren masat per uniformen verore kush nga ju do qe te kte uniforme verore.
o erald po ce do uniformen se ngjajme te gjithe si shpija e fmis pastaj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pyrania

avatar

Numri i postimeve : 1
Age : 28
Registration date : 23/09/2008

MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   23/9/2008, 12:38 am

mah..e veshin t gjith ata vitparistet...edhe ato t vitit 2....ene nga viti 3 e vishnin shume...se matura bho...se besoj se e vishte njeri..t pakten kur isha un..tani se di si esht !...ciao ne...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Doni uniforme verore?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Doni uniforme verore?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: