ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 a ekziston dashuria me shikim te pare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   12/2/2008, 7:22 pm

Shoh qe keta te klases time paskan goxha eksperience.hajt se flasim neser ne kl.sa per veten time dashurine me shikim te pare se kam provuar akoma,por ku i dihet edhe mund te ekzistoje.thone qe eshte e mrekullueshme dhe s'harrohet kurre.duhet provuar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   13/2/2008, 12:07 am

po jeta per eksperienca na eshte dhene moj xhes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
+100

avatar

Numri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 09/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   13/2/2008, 3:31 pm

tajla shkruajti:
PO KUSH THA QE VETEM PAK SEC? TA SHOHESH VETEM NJE HERE NUK DO TE THOTE PAK SEC.
Pse sa zgjat ai shikimi yt kshu... disa ore ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/2/2008, 6:53 pm

SI SHPIRT MENDONI!!! :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/2/2008, 6:54 pm

E K Z I S T O N . . .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/2/2008, 9:39 pm

tajla shkruajti:
SI SHPIRT MENDONI!!! :bravo:

shpresoj qe ne temen tjeter qe do lexoj te mos kesh shkruar "si shpirt"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/2/2008, 11:54 pm

EDHE MUNDET POR JANE RASTE TE RRALLA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/2/2008, 11:57 pm

AS NUK BESOJ FARE TE DASHURIA NE PERGJITHSI E JO ME TE DASHURIA ME SHIKIM TE PARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/2/2008, 1:10 am

uuuuuuuuu sa here e kam degjuar kete nga goja jote

kur te bish ndonjehere koke e kembe brenda do flasim prap bashke ne ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/2/2008, 1:12 am

TEK DASHURIA ME SHIKIM TE PARE KAM BESUAR DHE ME KA NDODHUR, POR SI GJITHMONE DASHURITE E VERTETA ASNJEHERE NUK ZGJASIN AQ SA DUHEN...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/2/2008, 3:16 am

ka edhe raste qe zgjasin...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/2/2008, 11:51 am

ka raste qe zgjasin por shumeeeeeeeeeeeeeeee shumeeeeeeeeeeeeeee te rralla lol....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   29/2/2008, 6:28 pm

pse jo shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te bukuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   29/2/2008, 9:09 pm

Deri tashi se kam provuar ate lloj ndjenje dhe se di a ekziston, do ta besoj ateher kur ta provoj vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   29/2/2008, 9:12 pm

as une nuk kam provuar ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   6/3/2008, 7:47 pm

po ekziston .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   6/3/2008, 8:09 pm

jo nuk besoj nuk me ka ndodhur dhe nuk besoj tme ndoshi sepse duhet kohe te njohesh nje njeri qe ta dashuroj nuk mjafton vetem nje shikim!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   6/3/2008, 11:19 pm

UNE KAM MENDUAR SE EKZISTON DHE BESOJ SE DO TE ME NDODH NJE DITE...(ishalla para se te fejohem...)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   6/3/2008, 11:22 pm

NUK BESOJ TE DASHURIA NE PERGJITHESI JO ME TE DASHURIA ME SHIKIM TE PARE AS QE NUK EKZISTON
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   6/3/2008, 11:30 pm

duhet te besosh mi goce se behet jeta me e bukur dhe me e embel....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   9/3/2008, 1:07 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   10/3/2008, 1:41 am

???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   10/3/2008, 1:50 am

une besoj tek dashuria me shikim te pare, por varet me ke sy shikojme.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   11/3/2008, 10:34 am

ah sa bukur do ishte te mos ekzistonte.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   11/3/2008, 10:35 am

tani e kuptova pse shum goca kur dalin rruges nuk shikojn dnonje cun ne sy por ulin koken posht dhe vazhdojn drejt.kan frik se mos bien ne dashuri............hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ekziston dashuria me shikim te pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: