ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 a ekziston dashuria me shikim te pare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   11/3/2008, 10:38 am

bravo el_ninjo ke shum te drejte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   11/3/2008, 2:30 pm

Po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/3/2008, 11:52 am

OOOOOOOOOOOOO NAVASH TI RE EL NINJO PO CUNAT BEJNE SI IDIOT RRUGES PRANAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   14/3/2008, 5:31 pm

mos i fut te gjith ne nje vend ti,cunat te pakten e mbajn koken lart dhe jan krenar per ate qe jan.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/3/2008, 12:03 pm

PO DHE NE KRENARE JEMI PER KETE QE JEMI(FLAS PER VETEN KETU)DJEMTE JA FUSIN CA KOPACE QE................... I BEJNE VAJZAT TE NDJEHEN JO MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/3/2008, 6:18 pm

devil princess shkruajti:
OOOOOOOOOOOOO NAVASH TI RE EL NINJO PO CUNAT BEJNE SI IDIOT RRUGES PRANAJ
ej megi ke shume te drejte, ne 10 cuna ne rruge 9 bejne si karagjoze, 1 me raste, eshte tamam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/3/2008, 9:41 pm

:bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   15/3/2008, 9:55 pm

EH E VERTETE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   16/3/2008, 10:24 pm

Mikona shkruajti:
devil princess shkruajti:
OOOOOOOOOOOOO NAVASH TI RE EL NINJO PO CUNAT BEJNE SI IDIOT RRUGES PRANAJ
ej megi ke shume te drejte, ne 10 cuna ne rruge 9 bejne si karagjoze, 1 me raste, eshte tamam
nder 100 goca 101 jane ... dhe pper kete me vjen keq.cunat s'po dine si te sillen.gocat bejne sikur kane nga 100 prapa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   16/3/2008, 10:28 pm

edhe ne cunat ashtu mendojme se ne 10 vajza 9 dalin llare 1 del e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   16/3/2008, 11:03 pm

raporti qe ke then e del piero ka fillu te ndryshoj ne 10 goca nuk del me 1 goc e mir
po ne 10 goca vetem nje gjysem goce del e mire.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   16/3/2008, 11:04 pm

Jo nuk egziston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   16/3/2008, 11:06 pm

**ViCtOrY** shkruajti:
Jo nuk egziston.
e sigurt??
do me marresh ne qaf po doli se ekzsiston pastaj...hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   16/3/2008, 11:08 pm

Jam shume e sigurte....Nuk besoj qe mund te dashurohesh me nje individ vetem me nje te pare...Mund ta pelqesh po, por jo ta duash....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   17/3/2008, 12:06 am

Ashtu mendoj edhe une. mund te kesh nje terheqie, apo Fiksim si i themi ne rendomte, por jo Dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   17/3/2008, 12:13 am

E di ke do quaja dashuri me shikim te pare une. Te shikoje nje njeri, tmos e takoje per ja 10 vjet dhe gjate gjith kohes te mendoje vetem per te, gje qe mendoj nuk ka ndodh dhe nuk do te ndodh asnjehere. Pra dashurija me shikim te para nuk egziston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   18/3/2008, 12:48 am

vetem dashuri nuk quhet! ndoshta pelqim,po jam dakort por dashuri joooooooo!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 34
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 2:21 pm

per te egzistuar po "se e kam provuar " po nuk jep kurre rezultat pozitive.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 3:08 pm

El_ninjo shkruajti:
raporti qe ke then e del piero ka fillu te ndryshoj ne 10 goca nuk del me 1 goc e mir
po ne 10 goca vetem nje gjysem goce del e mire.......
cuna car quani llare ju??? pastaj une nuk e kisha fjalen per pamjen e jashtme, karagjoze lidhet me karakterin. nuk fola per pamjen e jashtme se eshte turp.... :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 3:41 pm

DASHURIA EKZISTON POR VARET SE ME KE BIE NE DASHURI.UROJ QE MO RENTE NJERI NE DASHURI ME ATE TE GABUARIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 3:42 pm

joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 3:43 pm

devil princess shkruajti:
joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
poooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 4:09 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
U KENAQE!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 34
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 4:17 pm

po e gziston o baba eshte e veretett po nuk jep kurre rezultate pozitive
ti del piero i di keto gjeraaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 4:20 pm

MMMMMMMMMMMMMMM PO NUK EKZISTON O JO
EKZISTON FIKSIMI OSE PELQIMI PO JO DASHURIA
AJO NUK EKZISTON FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ekziston dashuria me shikim te pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: