ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 a ekziston dashuria me shikim te pare

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
il_professore

avatar

Numri i postimeve : 33
Age : 34
Registration date : 19/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 4:37 pm

pse keshtu mendon ti o devil se eshte nje fiksim e po e ke gabim se nuk eshte e vertet kjo eshte nje teme me te veretet e nxhehte ku ka shume hipoteza e asnje pergjigje reale po aq sa kam perjetur mendoj se eshte e veretet qe egziston dashuria me shikim te pare po ajo nuk jepe kurre rezultate pozitive+
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   21/3/2008, 4:48 pm

dhe po dhe jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 28
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   24/3/2008, 1:59 pm

ekziston por nuk eshte gjithmone frytdhenese
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   24/3/2008, 7:44 pm

PO NUK KA MUNDESI SE SI MUND TE DSHUROHESH VETEM ME NJE TE PARE???? ABSURDE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   24/3/2008, 10:50 pm

njerzit po dashurohen nepermjet catit dhe jo me nje shikim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   27/3/2008, 3:05 pm

PPPPFFFFFF KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   27/3/2008, 3:08 pm

nga shume kam degjuar qe ekziston po une perderisa nuk e kam provuar vete nuk mund ta pohoj me siguri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   28/3/2008, 3:10 pm

madrit shkruajti:
njerzit po dashurohen nepermjet catit dhe jo me nje shikim.

Kushurira ime e ka njohur te fejuarin e saj nepermjet chatit.(pasi aty njerezit e vlersojne dhe epelqejne njeri tjetrin nga mendimet dhe vleresimet qe japin, keshtu pak nga pak depertojne ne thellesi te shpirtit dhe dashurohen)pamja e jashtme nuk ka shme rendesi me pas,prandaj nuk mendoj se dashuria me shikim te pare ekziston, ajo mund te jete thjesht nje terheqje ose thjesht nje fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   28/3/2008, 4:15 pm

PO DHE UNA KESHTU THEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
don_corleone

avatar

Numri i postimeve : 50
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   28/3/2008, 7:44 pm

ah sikur mos te ekzistonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   28/3/2008, 8:02 pm

te cunat po.... Razz
te gocat...em....te disa jo te te gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   28/3/2008, 11:12 pm

po , ekziston, dhe eshte gjeja me e mrekullueshme qe mund te ndodhi,sidomos kur ndodh te te dy personat. imagjinojeni pak sa romantike: dy njerez qe sapo shohin per here te par njeri tjetrin bien ne dashuri..... I love you Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   29/3/2008, 12:02 pm

PPPPPPFFFFF KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   20/5/2008, 11:05 pm

PATJETER QE EKZISTON.PER ATO QE NUK E KAN PROVUAR DUKET BUDALLALLIK,PO PER ATO QE E KAN PROVUAR JU SIGUROJ QE ESHTE NDJENJA ME E BUKUR QE KAN PERJETUAR........ Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   22/5/2008, 1:14 pm

PJO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a ekziston dashuria me shikim te pare   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a ekziston dashuria me shikim te pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: