ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Adoleshenca eshte...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Adoleshenca eshte...   30/3/2008, 10:31 pm

mosha e idjotlliqeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   30/3/2008, 11:07 pm

PO POR ME E BUKURA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   30/3/2008, 11:21 pm

me e bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   31/3/2008, 12:37 pm

e paharrueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   31/3/2008, 6:57 pm

Ermagedon shkruajti:
mosha e idjotlliqeve

ku merr vesh nga adoleshenca ti re. ti nga kalama u bere plak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   31/3/2008, 7:11 pm

adoleshenca eshte qe te mos dish ca te besh hahaha
apo jo jurgen ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   31/3/2008, 7:18 pm

hahahaha po po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   31/3/2008, 8:32 pm

mosha e "cmendurirave"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 12:10 am

Jam bere m dy opinioniste. Jam bere vip qe me komentojne gjithandej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 12:16 am

Ermagedon shkruajti:
Jam bere m dy opinioniste. Jam bere vip qe me komentojne gjithandej.
ou kush jane keta se spo i dalloj dot,jo per gje po mos me duhen dhe mua ndonjehere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 12:18 am

stafi i forumit merret shume me mua se me kane udheheqes skane cbejne. Nuk behet fjale per ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 12:22 am

Ermagedon shkruajti:
stafi i forumit merret shume me mua se me kane udheheqes skane cbejne. Nuk behet fjale per ty.

e di qe nuk behej fjale per mua.gjithsesi me mire kshu si jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 10:34 pm

te rrish appear offline se perton ti flasesh te gjitheve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 10:53 pm

hahaha.me pelq kjo e jotja me ndodh dhe mua shpesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 11:06 pm

haha, per ty po mendoja kur e shkruajta.

adoleshenca eshte ta kuptosh shoqerine edhe kur nuk flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 11:15 pm

Bojana shkruajti:
haha, per ty po mendoja kur e shkruajta.

adoleshenca eshte ta kuptosh shoqerine edhe kur nuk flet
moj e di qe je be filozofe me verte ti? geek lol!
adoleshenca eshte mosha kur ke nevoje te kesh nje shoqe si ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   1/4/2008, 11:20 pm

lol! tkshxh. :kiss:

adoleshenca eshte te ikesh te hash sufllaqet se i ke marre inat groshet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   2/4/2008, 12:40 am

Te kesh ca shoqe si Bojana, Greta dhe Elda.... Kjo eshte adoleshnca. Ca do me shume!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   2/4/2008, 12:46 am

adoleshenca eshte te lesh gjithe mesimet se e di qe te pakten neser ske provim edhe te rrish ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   2/4/2008, 12:48 am

se vetem ti ke provim. une e kam q oren e pare


adoleshenca eshte te dalesh me portofol plot dhe te kthehesh pa portofol fare ne shtepi dhe te te vije fatura e telefonit 30 mije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   4/4/2008, 7:00 pm

kur ban edhe ky sikur harxhon shume leke mos ngeli njeri tjeter......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   4/4/2008, 7:09 pm

adoleshenca eshte mosha e zenkave Very Happy (e kisha pak per keta cunat siper)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   4/4/2008, 7:11 pm

hahah po cfar zenkash, un vetem sa tallem pak me kte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   5/4/2008, 8:41 pm

njihet shoket legena dhe i rreh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   19/4/2008, 12:38 pm

mosha me e cmendur ku te pelq shpejtesia motorrit ku merr makinen e babit edhe ja kris ne sarande me miqte e tu me te mira pa care koken se te kap policia se babi jot eshte avokat edhe e njohin deri ne amerike haha
eshte mosha qejf rehat qe te iken prej duarsh edhe qe eshte ure lidhese me pjekurine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoleshenca eshte...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: