ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Adoleshenca eshte...

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   23/4/2008, 12:35 pm

adoleshenca eshte thesari i jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 27
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   23/4/2008, 3:40 pm

armela shkruajti:
adoleshenca eshte thesari i jetes
cfare thua moj armela adoleshenca eshte floriri i jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   24/4/2008, 11:14 am

kohe e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   26/5/2008, 9:38 pm

e presesh me padurim nje zile nga nje shok apo shoqe megjithse nuk ke as 5min. qe je ndare me to.
te kesh qef dhe te tregosh me krenari kur le 1ore mesimi dhe iken pi kafe (sidomos vitparistet ...lol)
te zihesh aq shpesh me ato te shpis sa nje dite mos ket sherre thua: ''uaa po kjo mami cfare ka sot qe nuk po zihet, po ma fut nga mbrapa''
etj etj se po pertoj te shkruaj por dua te them gjithashtu qe sa e veshtire esht kjo moshe per ne, aq zili na kan te rriturit.
esht mosha ku njeriu njihet me bukurite dhe rreziqet e lezecme te jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   26/5/2008, 10:18 pm

papapa,filozofe eshte kjo goca me lart...... se mos e marrim ne sysh,,hahahah Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Adoleshenca eshte...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Adoleshenca eshte...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: