ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ekskursionet

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Ekskursionet   30/3/2008, 10:33 pm

Na u bene boze keto zyshat. Ne bote qe na kane bere nje ekskursion. Dini gje do na bejne ndonje kete vit?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   30/3/2008, 11:14 pm

do bejm po ty nuk te len njeri te vish
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 12:40 pm

eeeeee asnjera nga mesueset sdo ekskursione sbesoj te bejme Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 4:48 pm

un jam kunder ekskursioneve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 4:51 pm

une jam pro se behet shume qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 5:11 pm

Neve zysha jone ashtu na ka then qe do na e beje nje kur te ngrohi koha po se di se kshu sic e kane nis skane per tna ber,por megjithse ne i thame dhe drejtoreshes dhe ajo tha po u rregullut me zyshen kujdestare ikni.Ishalla e bejme nji te pakten se knaqeshem dhe keto mbahen mend nga shkolla.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 5:51 pm

po me gjithe ate procedure te gjate qe duhet be per nje eskursion zor se mund ta arrijme gjithsesi ne do vazhdojme te insistojme se me verte na ka marre malli per nje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 5:53 pm

fefe_metallica shkruajti:
un jam kunder ekskursioneve

je i pari nga i cili po e degjoj kete gje?e pse je kunder?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 6:19 pm

ha pra po ke qen tap kur ke shkruajt ate???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 6:34 pm

jo skam qen tap

por un ne klas shoqje vetem 1 kam
shkoj dhe me ja 3 goca te tjera
dhe ja 2 cuna me raste !

dmth nga 30 e ca veta qe ka klasa me 6 !
me cin do rri ekskursion ?? te trashem kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 6:43 pm

me ato te klasave te tjera lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   31/3/2008, 7:00 pm

fefe_metallica shkruajti:
jo skam qen tap

por un ne klas shoqje vetem 1 kam
shkoj dhe me ja 3 goca te tjera
dhe ja 2 cuna me raste !

dmth nga 30 e ca veta qe ka klasa me 6 !
me cin do rri ekskursion ?? te trashem kot
po kjo nuk eshte arsye per te thene jam kunder eskursioneve se nese do ishe ne nje klase tjeter sbesoj se do thoje keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   1/4/2008, 6:42 pm

Mundesite me te medha jane qe te bejme ekskursion sivjet. Per mua nuk ka rendesi se ku, rendesi ka qe te bejme se me ato kenaqemi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   1/4/2008, 8:03 pm

ishalla bejm ndonje ne sarand ose ne mal te zi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   1/4/2008, 8:34 pm

Nqs e ke pa veten ne enderr ne vit te 4, se ne viteve te dyta nuk na con njeri atje. Maksimumi mund te jete ndonje vlore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   1/4/2008, 10:54 pm

pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   1/4/2008, 11:02 pm

Po sepse ne sarande gjithmone kane ikur vitet e 4. ne mal te zi po ata po ikin sivjet. ne vjet sna bene fare, kurse sivjet dashkemi ne sarande. puna eshte te bejme nji po ska rendesi ku
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   1/4/2008, 11:04 pm

jo per gje po po kerkuam kaq shume ka rrezik te mos na cojne fare edhe sivjet.kshu qe ta nisim pa shume pretendime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   2/4/2008, 12:05 am

pa shume pretendime? ja shkojme ne ullishte. Po duhet te kemi shume pretendime me shprese qe te na plotesohen pak, se po patem pak pretendime nuk del gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   2/4/2008, 12:14 am

po pretendime jo te tipit te shkojme ne sarande apo mal te zi,mos ja fusni kot tani se nuk na con njeri keshtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kledisaNumri i postimeve : 7
Age : 26
Registration date : 26/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   24/4/2008, 1:02 pm

jurgeni shkruajti:
ishalla bejm ndonje ne sarand ose ne mal te zi
o Jurgen nuk thu tna bejne ndonje ketu afer nje here pastaj me kismet anej nga thu ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   24/4/2008, 11:39 pm

PO pra se sot psh zysha jone kujdestare sikur u nxef icik edhe tha nuk ju coj me asnje vend,se kshu e doni ju.pffffffffff kot fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   25/4/2008, 12:04 am

un neser ne Korce
me te miret e shkolles gjoja haha
dhe un aty lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   25/4/2008, 8:57 pm

ne me duket do bejm je ne date 16 maj ne sarand :lutje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   18/5/2008, 4:55 pm

aha nuk do e bejm ne sarand , do ikim ne vlore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ekskursionet   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ekskursionet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: