ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Besoni ne zot?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Besoni ne zot?   4/4/2008, 3:33 pm

Nuk e kam fjalen per besim ne fe te ndryshme, por ne nje qenie te mbinatyrshme, pra besoni se diku ka nje zot apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   4/4/2008, 4:18 pm

jo !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   4/4/2008, 5:11 pm

PO patjeter qe po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   5/4/2008, 12:48 am

PO,me ndodh shpesh qe ti lutem Zotiti per dicka,kjo tregon qe une besoj ne te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   5/4/2008, 12:55 am

besoj
(po ne rregullore sikur e keni shkrujt qe ndaohet propaganda fetare,nejse ju e dini)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   5/4/2008, 12:59 am

ne 1 forum tjeter u zura me 1 shoqen time vetem prej pune feje haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   5/4/2008, 12:04 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   5/4/2008, 5:15 pm

Ndonjehere debatoj me mendimet e mia sepse me duket si e pamundur ekzistenca e zotit si ide, dmth fakti qe dicka qe ne nuk e njohim, nuk e kemi idene si eshte apo a eshte, na ka krijuar dhe kujdeset per gjithcka. Ne njefare menyre kaloj ne ate anen time me bindje shkencore. Megjithate te gjithe lutemi ne zot, dhe perderisa nuk eshte vertetuar nga vijme etj, do vazhoj te besoj ne zot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 28
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   6/4/2008, 1:54 pm

eshte gjeja e vetme dhe me e sigurte besimi ne zot
gjithcka qe shohim prekim ndjejme nuhasim AI eshte aty duke na udhehequr....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   6/4/2008, 5:55 pm

patjeter qe besoj ne ZOT. vetem AI ka ngelur per te besuar tani....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   6/4/2008, 6:21 pm

PO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   7/4/2008, 3:12 pm

El_ninjo shkruajti:
besoj
(po ne rregullore sikur e keni shkrujt qe ndaohet propaganda fetare,nejse ju e dini)

Nuk po flasim per fe ne vecanti. E kam theksuar edhe kur hapa temen. Besoni ne zot dhe jo ne ndonje fe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   7/6/2008, 3:21 pm

kto 2 cunat me lart,Ai Cuni Atje dhe Santuco paskan premisa per tu bere prifterinj,Zot dhe Ai kan mar mundimin ti shkruajn me shkronje te madhe..haha,bravo cuna..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   10/6/2008, 11:25 pm

Besoj sepse me ben te ndjehem mire; besimi me jep force dhe shpres per te ardhmen!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   15/6/2008, 11:21 pm

patjeter qe besoj,po s'besova te Ai,te kush te besoj tjeter?vetem Ai ka ngelur per te besuar ( spo kopjoj ate cunin atje,po kshu mendoj dhe une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Besoni ne zot?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni ne zot?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: