ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse jeni pjese e ketij forumi?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Pse jeni pjese e ketij forumi?   4/4/2008, 3:44 pm

Question Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   5/4/2008, 5:30 pm

Sepse ishte dicka qe e donim prej kohesh dhe krejt papritur kjo deshire na u plotesua.
Sepse jam nxenese e kesaj shkolle.
Sepse mendoja se do ia kaloja mire, dhe kjo u vertetua.
Jam akoma pjese sepse nuk ka dale akom nje arsye e vlefshme qe une te largohem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   5/4/2008, 5:47 pm

kot sa per te kalu kohen kur jam ne shtepi edhe skam se cfar te bej Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   5/4/2008, 6:06 pm

hy kot per qef per te kalu kohen,kur skam ca me be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 8:24 pm

per ti nxi jeten administratorit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 8:30 pm

per sport
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 9:19 pm

KOT PER SPORT
SE KESHTU ME PELQEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 9:31 pm

azrael shkruajti:
per ti nxi jeten administratorit.

1/2 e arsyes qe jam edhe un hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 9:49 pm

pse mo kaq inat e paskeni administratorin ju.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 10:08 pm

QYQA CA THUJ MO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   12/4/2008, 10:21 pm

e thash....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   13/4/2008, 12:07 pm

CA????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   14/4/2008, 7:29 pm

legend_boy shkruajti:
pse mo kaq inat e paskeni administratorin ju.....

ndoshta Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   14/4/2008, 9:55 pm

PO PSE MO....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   24/4/2008, 11:54 pm

Bojana shkruajti:
Sepse ishte dicka qe e donim prej kohesh dhe krejt papritur kjo deshire na u plotesua.
Sepse jam nxenese e kesaj shkolle.
Sepse mendoja se do ia kaloja mire, dhe kjo u vertetua.
Jam akoma pjese sepse nuk ka dale akom nje arsye e vlefshme qe une te largohem.
Kryesisht ndaj te njejtat arsye me Bojanen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   30/4/2008, 5:18 pm

Disa shoke te mite qe jane anetare te forumit me thane ta provoj. veē kesaj me rane ne dore ato fletushkat qe shperndaheshin ne fillim per ta bere fprumin te njohur. Nuk pendohem aspak qe hyra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   31/5/2008, 12:25 am

sepse kam qene pjese e shkolles ahmet dakli.dhe kur hyj ne forum me duket sikur jam ne shqipri, neper koridoret e shkolles..eshte dhe dicka e kendshme te kalosh kohen me miqte e vjeter ktu ne forum,dhe duke njohur te rinj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   2/6/2008, 1:05 pm

une se dija kete forum dhe as qe jam pjese e shkolles...ma dha eri... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse jeni pjese e ketij forumi?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse jeni pjese e ketij forumi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: