ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 A esht semundje Interneti?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: A esht semundje Interneti?   4/4/2008, 4:04 pm

Mua si semundje me duket. Me keq akoma: Si droge! hahahah
Nuk i shqitem dot ne bote. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   5/4/2008, 2:33 pm

Eh per disa mund te quhet "semundje" sepse ka shume njerez cuna sidomos qe rrine me ore te tera ne net duke chatuar dhe e gjithe kjo mua me duket humbje kohe,apo te flasesh ne msn me persona te panjohur.Por nga njera ane eshte nje gje pozitive se duke chatuar te gjithe(perjashtuar disa)mesojne te perdorin kompjuterin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   5/4/2008, 2:50 pm

un para pc kaloj gati cdo dit te 5 ore (edhe me shume ne shuem raste , ose me pak ne raste te rralla)!
ne drek kur kthehem nga ora 3- 30:30 deri kur dal , pastja prap ne darke !
gjithsesi nuk merzitem kurr se ke gjithmon te besh dicka
nuk merzitem vetem te pc im , se te pc e tjereve as 1 ore nuk punoj dot !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   5/4/2008, 3:19 pm

PPPPFFFFFF NUK E DI NDOSHTA PER MUA AKOMA JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 28
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   10/4/2008, 9:28 pm

PO NGJITSE ....HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   14/4/2008, 9:54 pm

JO.........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   14/5/2008, 11:06 pm

po,eshte,eshte si alkooli dhe droga,po e fillove e ke te veshtire te heqesh dore,,,hahah
duhet te hapin ndonje qender rehabilitimi per te varurit nga interneti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   17/6/2008, 1:42 pm

esht esht mi si nuk qeka semundje. them kshu e mduket se jam infektuar vet o njerez. ehh ne do te mallkosh njeri, thuaj:e te zent semundja e internetit. pupupupu po shyqyr qe nuk esht e rende shume dhe besoj se kurohet.... pale Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: A esht semundje Interneti?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A esht semundje Interneti?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: