ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Nje pyetje per ju gjimnaziste te cmendur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Nje pyetje per ju gjimnaziste te cmendur   17/5/2008, 3:30 am

Per nej vajze qe e doni me gjith shpirt ,a do te ishit te afte te benit nje kenge ku e cila kenga ti kushtohet asajt dhe si mendoni ta priosni reagimin e saj?????????????????????????????????????????????????????????????????xhek_daniel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per ju gjimnaziste te cmendur   18/5/2008, 1:13 am

mendoj se do ti kendoja cdo mengjes me shum dashuri duke e zgjuar nga gjumi se ajo eshte shum gjumashe :sa kom qesh: kurse nga darka do ti vija poshte shtepise se saj dhe do ti beja serenata! dhe i them do beja cdo gje per ate vetem qe ta beja te lumtur se eshte me te vertete nje vajze e mrekullueshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per ju gjimnaziste te cmendur   18/5/2008, 5:02 pm

xhek_daniel shkruajti:
Per nej vajze qe e doni me gjith shpirt ,a do te ishit te afte te benit nje kenge ku e cila kenga ti kushtohet asajt dhe si mendoni ta priosni reagimin e saj?????????????????????????????????????????????????????????????????xhek_daniel

ndoshta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nje pyetje per ju gjimnaziste te cmendur   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje pyetje per ju gjimnaziste te cmendur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: