ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si eshte me mire per nje adoleshent,te ket shok apo shoqe te ngushte nje moshatar,apo nje me te rritur?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Si eshte me mire per nje adoleshent,te ket shok apo shoqe te ngushte nje moshatar,apo nje me te rritur?   20/5/2008, 10:17 pm

un per vete mendoj se varet..dmth varet nga ai i rrituri,qe mund te ndikoje per mire ne jeten e adoleshentit,por dhe mund te ndikoje per keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si eshte me mire per nje adoleshent,te ket shok apo shoqe te ngushte nje moshatar,apo nje me te rritur?   22/5/2008, 1:07 pm

shoqen e ngushte e kam moshen time kurse shokun 3 vjet me te madh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Si eshte me mire per nje adoleshent,te ket shok apo shoqe te ngushte nje moshatar,apo nje me te rritur?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: