ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Te metat e adoleshenteve?????

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
JennY_ValoNumri i postimeve : 424
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Te metat e adoleshenteve?????   25/5/2008, 5:14 pm

Tani mendova qe mqs mora postin e ri, ta nis punen duke hapur nje teme te re.

Dihet qe adoleshenca esht nje periudhe e veshtire dhe shpesh her jo e sigurte e njerezve. kemi shuum te meta qe duhen ndrequr. une psh mendoj se nje e till esht fakti qe mendojm se jemi ne ato qe kan gjithmon te drejte, por ne fakt jo pak her gabojm. kritikat qe na vijne, nuk jan pa vend (sidomos nga prinderit megjithse shpesh here te acarojne me keshillat e tyre)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Te metat e adoleshenteve?????   25/5/2008, 10:13 pm

kshu mendoj dhe une,shpesh mendojm se kemi te drejt kur ne te vertet nuk kemi.,,,sa gje e keqe,,, Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeniNumri i postimeve : 1432
Age : 25
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Te metat e adoleshenteve?????   26/5/2008, 1:12 am

nje e mete tjeter eshte qe ndonjeher veprojme pa u menduar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Te metat e adoleshenteve?????   26/5/2008, 2:46 am

ne fakt ne mendojme para se ti kryejm veprimet,po nuk mendojm si duhet,,,dmth pjekuria qe kemi( qe nuk eshte me shumice per fat te keq) na i ben mendimet pershesh.,,,dhe te tjeret kujtojn se nuk jemi menduar fare para se kemi vepruar....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Te metat e adoleshenteve?????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Te metat e adoleshenteve?????
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: