ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfar mendoni per marredheniet qe krijohen mes mesuesve dhe nxenesve ne shkollen tone?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Cfar mendoni per marredheniet qe krijohen mes mesuesve dhe nxenesve ne shkollen tone?   26/5/2008, 10:47 pm

them se me disa mesues mund te krijohen marredhenie shume te mira,marredhenie shoqerore,por me disa te tjere,,,,,,,,,,,,,,, them se varet nga sjellja e mesuesit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeniNumri i postimeve : 1432
Age : 25
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per marredheniet qe krijohen mes mesuesve dhe nxenesve ne shkollen tone?   26/5/2008, 10:49 pm

varet edhe nga sjellja e nxenesit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per marredheniet qe krijohen mes mesuesve dhe nxenesve ne shkollen tone?   26/5/2008, 10:52 pm

:bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar mendoni per marredheniet qe krijohen mes mesuesve dhe nxenesve ne shkollen tone?   Today at 1:54 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar mendoni per marredheniet qe krijohen mes mesuesve dhe nxenesve ne shkollen tone?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: