ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Adoleshentet e sotshem...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Adoleshentet e sotshem...   2/6/2008, 1:00 pm

Cilat jane gjerat qe ju pelqejn dhe qe nuk ju pelqejne te nuje adoleshent i sotshem....?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Adoleshentet e sotshem...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: