ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   15/6/2008, 11:22 pm

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_ValoNumri i postimeve : 424
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   16/6/2008, 2:38 pm

shuuum jooooooooo dhe pak poo dmth pjoooooooooooooo.
shkolle qe te nxjerr te forte fare esht dhaskali. lodhem, kputem vuaj por e di qe do dal e pergatitme. kshu qe sorry alba per ish shkollen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallicaNumri i postimeve : 1517
Age : 25
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   16/6/2008, 5:53 pm

dhaskali shkoll per ti vra te gjith!
ahmeti ngel haha
se dhe konstandini ka ik per lesh si shkoll
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_ValoNumri i postimeve : 424
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   17/6/2008, 9:55 am

per ti vra te gjith thua ti ngaqe te kerkojn shum dhe nuk ta ven ate dreq note tamam(meegjithse ti si i fitum dole kte vit) pooor prap dalim te fjala ime qe dhaskali te nxjerr te pergatit. tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeniNumri i postimeve : 1432
Age : 25
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   21/6/2008, 8:30 pm

edhe te dakli shume te kerkojn.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_ValoNumri i postimeve : 424
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   23/6/2008, 4:29 pm

jo aq sa te ne se kam qene ne nje ore msimi te ju, apo harrove>????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.Numri i postimeve : 348
Age : 24
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   23/6/2008, 5:00 pm

kush e di ke qene ne oren e teknologjise ti xhen,hahaha,po dhe te dakli kerkojn shume.po dhaskalit i ka dal nami si shkolle e forte jo sepse kan qef mesueset tju pergatisin juve,po kan hallin e kurseve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhoniNumri i postimeve : 1
Age : 30
Registration date : 04/09/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   4/9/2008, 12:01 pm

nese nuk perpiqemi jo keshtu qe mos e vrisni trrin se ju kalojne.ok bye bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gildaNumri i postimeve : 32
Age : 27
Registration date : 07/03/2008

MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   9/12/2008, 2:15 pm

Kur flitet per gjimnaz me i mir per ca e keni fjalen per mesuesit ?...per kushtet e mundesit qe ofron per zhvillimin e oreve te mesimit?...sa per mesuesit vetem zysh Mirela fizikes esht 1sh e vetmja mesuese ia vlen..esht shmbull per te gjitha...edhe prof Celiku e,Gjergji ,edhe zysha biologis Moza Lleshanaku(nese e maj men mir kshu mduket se e ka)...sa per te tjeret gjynaf shkolla qe i mban se i ulin vlerat....sa per kushtet eh...nejse...
Cfare datash hapet sezoni pushimeve te Vitit te Ri aty??
Ju pershendes te gjithve...ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?   Today at 1:52 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: