ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ankesat per forumin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/2/2008, 10:30 pm

me k adres e viziton forumin ti www,ahmetdakli.tk apo www.dakli.all-up.com po qe se e viziton me te paren provoje me te dyten dh me thuaj se cndodh? Ja e shikon qe mua me dalin ngjyrat?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   1/3/2008, 12:50 am

futini ban antares me te re
emo quen milka si qenka rregjistru
futini ban para se te jet vone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   1/3/2008, 1:55 am

hahahahahahaha sa kam qesh
shoqa erit eshte le ti beje ai po deshi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   1/3/2008, 8:08 pm

Ermagedon shkruajti:
me k adres e viziton forumin ti www,ahmetdakli.tk apo www.dakli.all-up.com po qe se e viziton me te paren provoje me te dyten dh me thuaj se cndodh? Ja e shikon qe mua me dalin ngjyrat?
rrofsh eri mu rregullua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   1/3/2008, 10:37 pm

fefe_metallica shkruajti:
futini ban antares me te re
emo quen milka si qenka rregjistru
futini ban para se te jet vone

Po e meritoi banin gati do ta kete ne castin me te pare, jo vetem ajo por cdo antar. me jep nje arsye per ti bere ban dhe do ta bej, por deri tani nuk shoh ndonje.

Sot nuk do ta hap msn se ashtu eshte i muhabet. Do te te pyes neser per me shume hollesi, ose me co nje pm po qe nevoja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 1:25 am

pse nuk pergjgjem dot un te "antaret me cool te forumit"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 1:27 am

se e kam mbyllur une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 1:27 am

okkkkkkkkk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 1:31 am

E MBYLLE QE E MBYLLE E?NEJSE SE KEMI TEMA TE TJERA PLOT.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 1:33 am

e mbylla qe te mos i ngeleje hatri njeriu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 1:10 pm

ske te drejte ta mbyllesh. secili ka mendimin e vet
do e hap un tani perseri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   16/3/2008, 5:01 pm

mjaft bere si rosh ti. ate teme e hapa une dhe e mbylla po vete, rri urte dhe mos e ndrysho me portalin pa me pyetur mua. ca ishte ajo levizja per demokraci qe kishe vene?
Ne forum nuk do behet asnje ndryshim pa qene dakort te gjith palet. Une vura antarett me aktive te javes dhe ti i hoqe, as levizja per demokraci nuk do rrije aty. Dhe temat qe mbyll une mos i hap ti se po behemi capracik. Hap njeri mbyll tjetri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/3/2008, 10:14 am

levizja per demokraci eshte nje levizje rinore pak a shume si levizja mjaft, dhe e kam ven ne portal se nje shoku im eshte drejtor per maredheniet me publikun.

edhe kujdes kur flet me mua se me rop shpie do marresh ndonje mesim tjeter kapish????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/3/2008, 11:27 pm

Tamam fjalor i denje per nje admin ky. Bravo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 28
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   23/3/2008, 8:49 pm

cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   23/3/2008, 8:50 pm

legend_boy shkruajti:
cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............
vete the apo te ndihmoj nej tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   23/3/2008, 8:53 pm

ska drita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   23/3/2008, 8:55 pm

legend_boy shkruajti:
cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............
ke pjeserisht te drejte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   23/3/2008, 8:57 pm

elda shkruajti:
legend_boy shkruajti:
cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............
ke pjeserisht te drejte.
cfare thua moj po ne cfare te dukemi ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   23/3/2008, 10:18 pm

legend_boy shkruajti:
cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............

po deshe ik e boll na vave k*rin


Edituar pėr herė tė fundit nga jurgeni nė 25/3/2008, 10:20 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 1:41 pm

ai zdo te pyesi ty iken apo siken ,ai tha mendimim etij.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 7:22 pm

KA SHUME DALJE JASHT TEME DHE SHUME OFENDIME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 9:20 pm

mbeshtes mendimin e devil princess
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 9:40 pm

ja mbeshtet ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 9:42 pm

po apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesat per forumin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: