ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ankesat per forumin

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 10:03 pm

jurgeni shkruajti:
legend_boy shkruajti:
cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............

po deshe ik e boll na vave FJALE E CENSURUAR
ej po ceshte kjo pergjigje?! Shocked nje webmaster ne vend qe te marre parasysh ankesat e anetareve flet ne menyre te tille!ckuptim do kishte forumi nese te gjithe do te mendonin si ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   24/3/2008, 11:21 pm

jurgeni shkruajti:
legend_boy shkruajti:
cfare eshte ky forum kshtu?!asgje e re...
aktiviteti pothujse zerooo
eshte bere shkretetire fare
vdekje e gjalle
antaret me aktiv spo behen me te gjalle
stafi ka mosmarrveshje me njeri tjetrin.nuk shkojn mire...............

po deshe ik e boll na vave FJALE E CENSURUAR

Vazhdon te me habise ky djal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   25/3/2008, 10:28 pm

sa per dijenin tuaj forumi ka shume sukses perderisa per kaq pak kohe ka keto statistika

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 12138 artikuj
Forumi ka 173 anėtarė tė regjistruar
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 12
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   25/3/2008, 10:47 pm

ketu ka shume antare qe si pergjigjen temave,po rrin kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/3/2008, 3:15 pm

nuk me pelqejne ofendimet dhe pergjigjet qe jepen(ca ja fusin kot kurse ca te ofendojne etj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/3/2008, 4:00 pm

deri tani skam asnje ankese sh mire me duket por te shohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/3/2008, 8:28 pm

EH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/3/2008, 12:08 am

jo te gjith kan te njejtat shije.metal ,conversa?!
ky esht nje forum shkolle dhe them se nuk shkon ajo pamja mbrapa.
gjithsesi ju bani ca te keni qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/3/2008, 1:23 am

ok

ajo pamja mbrapa nuk ka ndonje shkrim metal po nejse . nqs nuk ju pelqen do ta heqim. Nqs keni ndpnje ankese per ndonje antar qe ofendon ne forum me lajmeroni ne forum dhe do marr masa deri ne perjashtim sic bera me ''del pieron''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/3/2008, 11:36 am

OK PATJETER LOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   4/5/2008, 10:45 am

Pse e mbyllet temen "Hera e pare"? Eshte teme interesante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   4/5/2008, 3:10 pm

he pra edhe un keshtu them Twisted Evil , ja tani do e zhblokoj une edhe do e coj atje te temat mbi dashurine edhe seksin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/5/2008, 3:09 am

ankesa per forumin skemi,po vetem nje gje kisha un....konfliktet qe kan administratoret mos i shfaqin duke hapur tema te reja (si ajo qe pash qpar),gjithsesi ju e dini,ju e keni formuar forumin,,dhe jeni ju qe i hapni temat e reja.. Neutral C U
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/5/2008, 5:36 pm

po ska ndonje gje te keqe ajo tema. sa per te degjuar opinionin e antareve Very Happy

ej 1 kerkese kam un : Hapni ndonje teme te re ne forum se na kan mbaru idete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/5/2008, 9:49 pm

un e hapa temen e re,,po vetem ti jurgen ke kthyer pergjigje..pra tema ime skishte sukses Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   19/5/2008, 9:52 pm

po keto dit nuk ka patur fare levizje ne forum . as te temat e tjera nuk ka patur pergjigje kshu qe mos u merzit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/5/2008, 9:33 pm

po kjo esht e vertet dhe une kam vene re qe jeni disi mbrapa me replika ne krahasim me forumet e tjera.
me pare shikoja te pakten 5antare online, kurse tani.......e shikoni vete qe per ore te tera (per te mos then dite) vetem 1-2 futem dhe jan po ato persona.
nejse beni cte doni por ishte bukur kur forumi Daklit mbushej me postime te shumta brenda nates. do ishte mire sikur ky angazhim i marre nga stafi juaj te vazhdonte edhe per shuum kohe, por ju keni zgjedhur te kunderten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/5/2008, 10:16 pm

jam shume dakort,,un pothuajse rri gjith diten ktu ne forum,dhe vetem un shikoj qe jam online,,,edhe jenny,...po kush e di sa te zene jane antaret e tjere,sa skane kohe per forumin Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/5/2008, 10:38 pm

nuk futen me antar sepse nuk jan hapur tema te reja , mua me kan mbaruar idete....... nqs keni ndonje teme ndermend hapeni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/5/2008, 10:40 pm

dhe un dhe jenny kemi hapur tema te reja,po as ne skemi shume ide..nejse,do mendohem sonte ne dark,dhe neser do hap ca..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   26/5/2008, 10:53 pm

haha ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   27/5/2008, 11:08 pm

haha shif shif prap po ju te dy vetem e keni pare ate qe kam shkruajtur une, ankesen.
miiiiiirrrrr ska gje Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MeTallicA

avatar

Numri i postimeve : 37
Age : 31
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   29/5/2008, 12:37 am

Do te ishte e mira qe te mos perdorej butoni per temat por pasi nese fshihen temat humb dhe numri i postimeve dhe tani me shume se kurr ky forum ka nevoj per postime se sikur ka rene ne pasivitet. Kjo eshte ankese me shume per anetaret te cilet e kan braktisur forumin e shkolles.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   30/6/2008, 9:39 pm

cfar i keni bere opsjonit : profili ?? kam 3 ore qe mundohem te nderroj ikonen time po nuk hapet fare ajo faqe.sapo klikoj aty,me kerkohet te identifikohem nga fillimi,pastaj del po e njejta faqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   4/7/2008, 12:42 pm

erald une kisha nje ankese per foton e klases qe ke vene aty. e para punes nuk eshte e 2-a por e 1-a. po ti nuk vije dot kete te sivjetshmen qe eshte njecik me e hajrit po gjete ate te vjetshmen qe kemi dale te gjithe si te vrame?po pate mundesi hiqe. bye
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ankesat per forumin   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ankesat per forumin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: