ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sygjerime per permiresimin e forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Sygjerime per permiresimin e forumit   21/1/2008, 7:45 pm

cdo antar ka te drejte te shprehi mendimin e tij ne lidhje me permiresimin e forumit. Jeni te mirpritur te gjithe te jepni opinionin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/1/2008, 3:02 pm

nuk mund te vini pak muzike ne sfond ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/1/2008, 5:29 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   27/1/2008, 8:33 pm

azrael shkruajti:
nuk mund te vini pak muzike ne sfond ?

jemi akoma ne hapat e para. Do mundohemi qe edhe kete gje ta bejme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/1/2008, 3:47 pm

o jurgen clidje ka fotoja e elbasanit me ahmet daklin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   29/1/2008, 9:12 pm

hahahah sic ta kam than mua me eshte prish cel dhe tani kam nje nokia qe eshte vetem me infra lol. Cdo antar qe ka nje foto te shkolles mund ta hedhi te kjo teme dhe do ta vem ne forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   31/1/2008, 6:29 pm

HIQENI FOTON JU LUTEM > Me MIRE SHKRUANI VETEM AHMET DAKLI DHE ATE HIQENI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   31/1/2008, 6:33 pm

ose vin jurgen ate qe te dhash un mgjth eshte naten !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   1/2/2008, 1:55 pm

e pse nuk mund te veje ate firmen une e lale?me ka ca t***** , kam i ore nuk e ve dot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   1/2/2008, 1:57 pm

Shko tek profili. Kliko tek preferencat, Kliko ne opsionin PO aty ku thote Bashkangjite firmėn gjithmonė : PO JO

Me pas mund te vendosesh firme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 12:42 am

hapni 1 kategori me titull : Temat e mbyllura

dhe coni aty temat e mbyllura !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 12:43 am

une them ta quajme jo temt e mbyllura, por arkiva e forumit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 12:55 am

ja dhe fotoja e shkolles suaj ! naten !
e kisha fshi nga pc , por e kisha ne cel jurgen !

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 2:36 pm

s'eshte gja!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 3:33 pm

chati qe keni van eshte kottttttttttttttttttttttttttttttttttttttt fareeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 3:38 pm

titulli i temes eshte

Sygjerime per permiresimin e forumit

ai me siper nuk me duket sygjerim por ankese. dhe me qene se jemi ketu.
Je antari me me shume shkelje dhe ankesa....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 3:59 pm

zoti mi shtofte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 4:00 pm

pastaj jam dhe antar besnik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/2/2008, 4:03 pm

Me replika te kota, sharje dhe dalje nga tema behet kushdo antar besnik. Tani po e kuptoj qe synimi yt eshte te kesh sa me shume yje. Ok pra, po te jap shtate yje automatikisht vetem mos na merzit me me budallaleqe te kota dhe replika vend e pa vend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Andi

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:23 am

ero,do ishte mire qe keto ikonat "newtopic" ose "postreply" te jene ne gjuhen shqipe.

hidhi nje sy andej.......e di ti se ku
se i kam un ne gjuhen shqipe.

them se do ishte me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:26 am

e kam menu po te them te drejten pertoj lal. Po me dhe leje te marr te tuat atehre eshte ok.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Andi

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:29 am

po prandaj po them, qe ti hedhesh nje sy se i ke gati Very Happy

vetem ti vendosesh tek administrimi i paraqitjes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:30 am

rrofsh. Je njesh. Faleminderit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:46 am

Une do kisha qef qe te kishte me pak gabime drejtshkrimore, sidomos neper tema. Shpresoj mos jete kerkese koti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:48 am

kjo nuk varet nga administratorat, mgjths une mbaj vete rekord per gabime Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerime per permiresimin e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: