ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jan cigaret me te mira ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Cilat jan cigaret me te mira ???   24/1/2008, 12:22 am

Pervec Malboros , Kent dhe Merit !
whiston eshte kot , se di si e pin ropt !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   28/1/2008, 5:18 pm

mendoj se jane malborot po pa pulle. :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   28/1/2008, 7:25 pm

edhe un si kosta them...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   31/1/2008, 5:48 pm

KENT jane te papame. e pime nji sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   2/2/2008, 8:52 pm

as njera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   4/2/2008, 12:02 am

nuk e kuptoj se fare arsyesh keni ju cuant e sotem sidomos deri ne moshen 17 vjec qe pini cigare.kujtoni se dujeki interesante me te ritur?epo e keni shume gabim pra se dukeni shume qesharak.rrituni pak pastajbeni si interesante edhe ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   4/2/2008, 12:13 am

bravo bloom :bravo: keta sa cigaria jan vet Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   4/2/2008, 12:25 am

hahahhaha avash mi goca geek

o krist malborot jan me te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   4/2/2008, 10:41 pm

HAHAHAHAHAHAHAAHAA... TAMAM SA CIGARJA JANE VETE. ME E BUKURA ESHTE SE BEJNE SIKUR I KANE PROVU TE GJITHA DHE PO ZGJEDHIN ME TE MIREN TANI Smile KOT FARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   4/2/2008, 11:10 pm

uee filluan kritikat kto tani Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   4/2/2008, 11:15 pm

kshu eshte kur nuk njofin cuna si puna jon
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
luciferrNumri i postimeve : 11
Age : 28
Registration date : 06/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   7/2/2008, 2:40 am

te papame jane filip moris me shkronja angleze dhe malboro pa pull.Kurse meriti dhe kenti jane te dores se dyte.kurse ata qe dun te shkatrojn mushkrit per 1 muj pin wiston.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   7/2/2008, 3:11 pm

wiston jan kot fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   7/2/2008, 7:47 pm

UUUUEEEEEEEEEE. MA HOQET TRUNIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   7/2/2008, 9:19 pm

ca ke mi??? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/2/2008, 7:42 pm

koper hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/2/2008, 8:54 pm

cigare rojesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/2/2008, 10:14 pm

un vdes per DS (hahahahahha)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/2/2008, 10:34 pm

President them une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/2/2008, 10:57 pm

MALBORO PA PULL MI....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   15/2/2008, 8:58 pm

pa pull me pull isoj eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   16/2/2008, 5:15 pm

nuk eshte isoj fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   16/2/2008, 5:27 pm

haha
po
jan komplet ndryshe !

duke fillu qe nga cmimi lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rebel

avatar

Numri i postimeve : 16
Age : 26
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   16/2/2008, 7:33 pm

o xhes ja ke fut kot eshte paket partizani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   17/2/2008, 3:16 pm

hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jan cigaret me te mira ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: