ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Puthja e fundit ....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Puthja e fundit ....   24/1/2008, 12:34 am

meqe ne cdo forum egziston tema "puthja e pare" ktu po hapim "puthjen e fundit"
lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   24/1/2008, 12:47 am

sa per temen
te turizmi , te lokali lart atyre dyqaneve , te marten mbas ores se 6 ! lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   30/1/2008, 7:50 pm

kjo lart ishte e fundit ! sdo ket me me ate !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   30/1/2008, 8:33 pm

PUTHJA E FUNDIT ISHTE TE PREMTEN(DT 25) OREN E 4.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   6/2/2008, 10:14 pm

kot fare as nuk dua ta mbaj mend e di qe nuk me pelqeu :perqesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   6/2/2008, 10:15 pm

per ditelindje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
luciferrNumri i postimeve : 11
Age : 28
Registration date : 06/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 3:12 am

para nja 10 minutash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 4:19 pm

o luciferr!
cne me konversat e mia ne foto avatar ti ??
mos je 1 nga ato cunat ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 6:57 pm

SA SME PELQEN KJO TEMA... ME BUKUR DO ISHTE PUTHJA E PARE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 8:43 pm

edhe uen ashu them por ka lezet ndonjehere t ejemi te vecante pastaj dihet po patui puthje te pare do ket dhe te fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 9:02 pm

ok po hap nje teme per puthjen e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 9:52 pm

jo lol se dhe puthja e fundit teme e bukur eshte se te pakten na ben ca nostalgjik ose na kujton se ku perfundon nje lidhje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 9:55 pm

po ktu te kjo tema mund te pergjigjesh me shpesh
kurse te puthja e pare vetem 1her lol

shyqyr qe nuk kemi ndonje te martum ketu se do shkruante ktu :
para 5 min
kur isha ne guzhine
kur u zgjova

ahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   7/2/2008, 9:56 pm

hahaha po ka dhe nga ato qe jan te lidh e vetem duke u puth rrin po ajo e te martumit do ishte e forte po larg qofte se jemi te rinj geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/2/2008, 12:48 am

Po une qe kam dhene puthjen e fundit para pese muajve si i behet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/2/2008, 12:49 am

thuji ne ca vendi , ca ore , me ke Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/2/2008, 12:52 am

Puthjen e fundit ia dhash mamit para 5 min ne ball.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/2/2008, 12:54 am

fefe_metallica shkruajti:
thuji ne ca vendi , ca ore , me ke Razz

Ku mbaj men ne ca ore une mer. Vendin e mbaj mend. Edhe personin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/2/2008, 2:23 am

ska gje lol se si ty ka plot hah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   12/2/2008, 7:42 pm

une para nje viti afersisht.tani ne mars e bej nje vit madje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   12/2/2008, 7:44 pm

aha ju po flisni per puthje cfaredo.para gjysem ore me nje shoqen time.kur mbaruam kursin dhe ikem neper shtepia(ne faqe)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   12/2/2008, 8:03 pm

jo nuk themi per puthjen cfaredo Razz Razz

sa per temen:
mbas ores se 5 te hyrja e 1 pallati afer shkolles
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   13/2/2008, 1:18 pm

ok pra.gjithsesi jam pergjigj per te dyja tipat e puthjeve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   14/2/2008, 1:32 am

LUM SI JU!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   14/2/2008, 1:33 am

lum si ne per cfare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthja e fundit ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: