ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "cmenduria" me e madhe qe keni bere???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   24/1/2008, 12:40 am

un kam bere me te vertete shume bashk me 1 shok dhe 1shoqen time qe i kam me tap se veten time!
un kam ber por disa nuk thuhen se del nami i keq!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   31/1/2008, 5:42 pm

meqe asnji nuk po shkruan gje ketu do te thote qe nuk keni bere asgje .te pakten genjeni nga nje cik.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   31/1/2008, 6:58 pm

CMENDURIA ME E MADHE QE KAM BERE ESHTE QE IKA SOT TEK ROAD HOUSE ME SHKOLLEN TUAJ.
FESTA ME E PAPAME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   31/1/2008, 7:01 pm

ai disc jokeri ta shpish.pa pike turpi thote edhe me falni se pata problem me pc.na kenaqe re.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   31/1/2008, 11:22 pm

tajla shkruajti:
CMENDURIA ME E MADHE QE KAM BERE ESHTE QE IKA SOT TEK ROAD HOUSE ME SHKOLLEN TUAJ.
FESTA ME E PAPAME

hajde te festa metal dhe shiko ca do thuash pastaj nese ke then per kete e papame !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 12:19 am

tajla shkruajti:
CMENDURIA ME E MADHE QE KAM BERE ESHTE QE IKA SOT TEK ROAD HOUSE ME SHKOLLEN TUAJ.
FESTA ME E PAPAME

ej!
tani qe e shof un
cdo te tema
cmenduria me e madhe kjo pergjigja jote????

cmenduri e qun kete ti ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 12:21 am

e pra e mire e ka fefe.jo per gje po ku e shef cmendurine e te qenit ne ate feste?'?.mgjs mendimi jot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 1:09 am

Une nuk isha sot atje, po ca me thane re se i ishte prishur pc dee jayt per nja gjysem ore dhe ju rrinit e frynit syte kot aty perqark pa muzike fare. me mire qe nuk erdha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 12:50 pm

une i thashe te coheshim te kercenim pa muzike po nuk deshen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 9:14 pm

tajla shkruajti:
CMENDURIA ME E MADHE QE KAM BERE ESHTE QE IKA SOT TEK ROAD HOUSE ME SHKOLLEN TUAJ.
FESTA ME E PAPAME

dmth nuk qeke kenaq fare te ajo festa??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 9:30 pm

FAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 10:00 pm

festat e tjera qe bejm jan me te bukura Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 10:44 pm

DO ME FTONI?????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 11:16 pm

POOOO Very Happy . Po pse nuk je te shkolla jon ti??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 11:49 pm

JO NUK JAM POR KAM SHUME SHOQE NGA KLASA JOTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 11:52 pm

Na thuaj ndonje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 11:54 pm

tajla shkruajti:
JO NUK JAM POR KAM SHUME SHOQE NGA KLASA JOTE

juxheni je ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   1/2/2008, 11:57 pm

Po qe juxheni e njoh edhe une atehere. Eshte ulur nje ore mesimi ne nje bange me mua. Ishte fanse e him. I pelqenin nirvanat. Nuk e kishte degjuar asnjehere kengen the man who sold the world. Me dha nje foto te fefes. Kishte nje gje rreth dores ku shkruhej HIM. Nese eshte ajo atehere besoj se i mban mend edhe keto qe them.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 12:04 am

ME VJEN KEQ. NUK JAM AJO... TI ERALD ME NJEH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 12:08 am

meqe ra fjala do i them dhe Juxhenit te rregjistrohet ketu se eshte gallat ajo lol
apo jo er??

nejse
te them 1 cmenduri se mos thot tajla dolet nga tema

kam ik ne varreza naten (jo vetem 1her grup , me goca , me 1 tek person )
idiot miiii lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 12:17 am

UNE VETEM NJE HERE KAM IK NE VARREZA DHE DITEN(KUR ME VDIQ NJE SHOQE) DHE NUK E HARROJ. KUR E KUJTOJ KAM FRIKE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 12:21 am

eh
me vjen keq per shoqen

por e forta eshte se un kur njoha 2 goca i tregova ca foto qe kishim be atje... vetem kur me than ato qe i kishin vdek seciles nga 1 pjestar i familjes..... kam ngel..... 1 nga momentet me te sikletshme te jetes time !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 3:45 pm

cilat ke shoqe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 4:24 pm

PO CI DO EMRAT? NUK IA VLEN BESOJ.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 8:47 pm

O Tajla po thuje kush je, besoj se secili duhet te jet krenar per ate qe eshte, per identitetin e vet dhe jo te rri fshehur...
Sa per temen jam lare ne liqenin e Pogradecit me 14 Shkurt Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"cmenduria" me e madhe qe keni bere???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: