ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "cmenduria" me e madhe qe keni bere???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   2/2/2008, 10:22 pm

Tajla, Tajla, Tajla.... me mire mos e thote kush eshte. Mua me pelqen edhe keshtu sic eshte. Figure karizmatike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   5/2/2008, 12:28 am

Si i kan emrat????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   6/2/2008, 4:17 pm

O RED PO UNE JAM KRENARE PER VETEN TIME,NUK FSHIHEM SE NUK JAM KRENARE. OK?
DHE TI ME NJEH. O JURGEN ME THANE QE JENI SHQETESUAR SHUME KUSH JAM UNE. PO PYSNI GJITHE KLASEN APO JO? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   6/2/2008, 7:28 pm

Nuk e zgjodha une, po kam ndejt gati 1 ore e gjys ne mes te reve me shkreptima, duke u perpjek per te gjet ndonje vend bosh per t'u ulur ne toke. Ishte nje moment gallate fare, sepse une isha nga te paktet qe me vinte per te qesh, nderkohe qe gjithe te tjeret ulnin kokat edhe mbyllnin dritaret e avionit. Po edhe po te binim ne ndonje ishull te shkrete, do te na gjenin me siguri, se ne avionin tone ishte dhe zonja kryetare e parlamentit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   6/2/2008, 7:49 pm

po kjo seshte cmenduria me e madhe qe ke ber ti, kte ta kan ber hajt na thuj na nje tjeter shpejto lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   6/2/2008, 8:20 pm

tajla shkruajti:
O RED PO UNE JAM KRENARE PER VETEN TIME,NUK FSHIHEM SE NUK JAM KRENARE. OK?
DHE TI ME NJEH. O JURGEN ME THANE QE JENI SHQETESUAR SHUME KUSH JAM UNE. PO PYSNI GJITHE KLASEN APO JO? Smile

hahahhahaa po ca te bejm ti nuk na e thua se kush je Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   6/2/2008, 8:29 pm

thuaja kush je se po qan cuni lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   7/2/2008, 12:01 am

hahahaha jo jo se ishte e qare me shaka Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   7/2/2008, 12:20 am

TE NJIFKAM UN TY TAJLA??? scratch
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   7/2/2008, 3:01 pm

scratch nga e di ti qe i njeh??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   8/2/2008, 12:26 am

Thashe qe kam dhene fjalen. Dhe kur une jap fjalen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   8/2/2008, 5:55 pm

nje here kam pire gjethe duhani te thare me leter gazete gjasme si hashash.tyme me te madh skisha pa nganje here.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   8/2/2008, 5:56 pm

e se e shkruajta gabim ajo gjethja ishte gjtethe rrushi. me falni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   8/2/2008, 8:32 pm

HAHAHHAHAHAHAHAA. SHUME MIRE E KE BERE.

O ERALD SHUME FALEMINDERIT QE PO E MBAN FJALEN.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   9/2/2008, 1:01 am

Pse mos e mbaj?

Ti pate besim te une. Une duhet te te shperblej besimin. Kjo eshte e gjitha. mos harro pastaj qe ajo cka ti po ben ne forum eshte ne nje fare menyre e propozuar edhe nga une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   13/2/2008, 12:54 pm

edhe une kam dhene fjalen.kur ta dini kush eshte tajla do thoni booooo.mgjth disa e kane marre vesh apo jo jurgen?s'me kujtohet asnje cmenduri per momentin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   13/2/2008, 1:27 pm

edhe un do ta mbaj sekretin deri ne varr geek Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   13/2/2008, 5:54 pm

tani qe e moret vesh kush eshte tajla ca ndrshoji ne jeten tuaj ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   13/2/2008, 8:07 pm

Asgje sepse e dija qe ne fillim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   13/2/2008, 10:57 pm

nuk e ka me ty xhes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   14/2/2008, 12:51 am

xhe te uroj mireseardhjen ne forum dhe komplimenta per temat e reja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   14/2/2008, 5:12 pm

thnx.je sh e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   14/2/2008, 5:56 pm

O FEFE SHOQEVE ME TE MIRA IA KISHA THENE. DHE SIKUR TE MOS E DININ CA DO NDRYSHONTE ? SIKUR ISHTE NDONJE GJE E MADHE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   14/2/2008, 9:32 pm

po pra!
ate po them dhe un!
se i kushtuan shume rendesi !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   14/2/2008, 11:45 pm

KUR IKA TEK SHPIA E TE ISH TE DASHURES ATE KOHE ERDHEN TE SHPIS TE ASAJTE EDHE UN U HODHA NGA KATI 3 FATMIRSISHTE NUK ME GJETI ASIGJA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"cmenduria" me e madhe qe keni bere???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: