ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "cmenduria" me e madhe qe keni bere???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   19/3/2008, 3:43 pm

HA HA HA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   22/3/2008, 6:16 pm

Mikona shkruajti:
per ndonje qe ia vlen, kush e di, po per ju??? kurre

pune e madhe, nder do na beje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   22/3/2008, 6:18 pm

he pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   22/3/2008, 9:32 pm

Kam bere ca cmendurira te vogla,po per njeren me vjen shuuuum per te qeshur. Kur ishte vjet festa e fundit te ROAD HOUSE kur mbaroi vjet shkolla Devil Princess filloi te qante se do ikte dhe un ika te DJ dhe mora mikrofonin dhe i thash megi mos qaj por qe s u degju asigje se muzika ishte shum e lart. kiss u m.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   23/3/2008, 2:22 pm

Mikona shkruajti:
per ndonje qe ia vlen, kush e di, po per ju??? kurre
VLERA E CMENDURISE KUPTOHET VETEM KUR JA DI VLEREN EDHE PERSONIT PER TE CILIN E BEN KETE CMENDURI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   23/3/2008, 2:25 pm

PO TI PABLO KE BERE NDONJE CMENDURI PER NJE PERSON NE VECANTI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   23/3/2008, 4:19 pm

armela shkruajti:
PO TI PABLO KE BERE NDONJE CMENDURI PER NJE PERSON NE VECANTI
per fat te keq po.kam bere shume cmenduri,pyet del pieron me mire se ai ishte deshmitar.do tjua tregoj LIVE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 2:57 pm

[quote="pablo_escobar"]
armela shkruajti:
PO TI PABLO KE BERE NDONJE CMENDURI PER NJE PERSON NE VECANTI
per fat te keq po.kam bere shume cmenduri,pyet del pieron me mire se ai ishte deshmitar.do tjua tregoj LIVE.

po ti sna e tregon dot se ne mungese takimi me del pieron nuk mund te na e tregoj ai
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 4:33 pm

PRISNI DHE CA KAM DHE PAK KOHE DERI TEK CMENDURIA E RRADHES QE ESHTE SHUME SHPEJT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:21 pm

[quote="armela"]
pablo_escobar shkruajti:
armela shkruajti:
PO TI PABLO KE BERE NDONJE CMENDURI PER NJE PERSON NE VECANTI
per fat te keq po.kam bere shume cmenduri,pyet del pieron me mire se ai ishte deshmitar.do tjua tregoj LIVE.

po ti sna e tregon dot se ne mungese takimi me del pieron nuk mund te na e tregoj ai
NUK JAM FARE I INTERESUAR PERTAKIMET TUAJA.MEQE ME PYETET UNE U PERGJIGJA.PER CDO SQARIM TJETER JAM I HAPUR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 26
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:25 pm

po ty armela cte duhet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:37 pm

madrit shkruajti:
po ty armela cte duhet
ke te drejte o madro,i fusin hundet kudo keto shoqet e tua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 28
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:40 pm

pablo_escobar shkruajti:
madrit shkruajti:
po ty armela cte duhet
ke te drejte o madro,i fusin hundet kudo keto shoqet e tua
po e madro dhe o pablo k.... keni te drejte por me teper i fut hundet ajo mikona shoqa e pablos me duket ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:42 pm

kataklizma shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
madrit shkruajti:
po ty armela cte duhet
ke te drejte o madro,i fusin hundet kudo keto shoqet e tua
po e madro dhe o pablo k.... keni te drejte por me teper i fut hundet ajo mikona shoqa e pablos me duket ?
shoqja jote ,se une shoqe vetem armelen kam.hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kataklizma

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 28
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:44 pm

pablo_escobar shkruajti:
kataklizma shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
madrit shkruajti:
po ty armela cte duhet
ke te drejte o madro,i fusin hundet kudo keto shoqet e tua
po e madro dhe o pablo k.... keni te drejte por me teper i fut hundet ajo mikona shoqa e pablos me duket ?
shoqja jote ,se une shoqe vetem armelen kam.hahahahah
po ti kur nuk merr guximin ti flaesh mikones, per armelen nuk ke shanse ti flasesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:45 pm

Em....kam bere sh...sidomos tani qe isha ne shqiperi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 7:46 pm

kataklizma shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
kataklizma shkruajti:
pablo_escobar shkruajti:
madrit shkruajti:
po ty armela cte duhet
ke te drejte o madro,i fusin hundet kudo keto shoqet e tua
po e madro dhe o pablo k.... keni te drejte por me teper i fut hundet ajo mikona shoqa e pablos me duket ?
shoqja jote ,se une shoqe vetem armelen kam.hahahahah
po ti kur nuk merr guximin ti flaesh mikones, per armelen nuk ke shanse ti flasesh
kam turp te vazhdoj biseden me ty,sinqerisht eshte turp
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   28/3/2008, 11:56 pm

hahaha ca beni kshu re se plasen thashethemet ktej hahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   29/3/2008, 11:47 am

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   29/3/2008, 1:18 pm

ika dje ne tr dhe ndenja gjith nates neper ca koncerte live !
pa gjume dmth !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   29/3/2008, 1:20 pm

IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII PO TI KE BERE QEF MI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   29/3/2008, 1:29 pm

yeahh lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   30/3/2008, 10:21 am

EH SIKUR TE ISHA DHE UNA PO...........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armelaNumri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   30/3/2008, 3:38 pm

po ky katalizma kush eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   30/3/2008, 5:42 pm

ta thot vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
"cmenduria" me e madhe qe keni bere???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: