ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sygjerime per permiresimin e forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   30/3/2008, 1:33 pm

Bojana shkruajti:
Une kam nje veshtiresi me ato shenjat nqs ka postime te reja apo jo neper tema. Nuk mund te behen pak me te dallueshme, sepse duhet te qerroj syte per te pare nqs eshte ngjyre roze apo gri ajo.

Sigurisht qe po. Ja e bejme ne ven ndryshimin. pas pak nuk do kesh me probleme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   30/3/2008, 2:35 pm

shume flm qe e more parasysh sygjerimin dhe e ndryshove. je i papare. ti dhe gjithe te tjeret e bejme kete forum me te mirin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   31/3/2008, 6:36 pm

sikur cfar beri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   1/4/2008, 7:32 pm

une i bera nje kerkese, eri ma plotesoi, kshuqe mendova qe duhet ti beja nje falenderim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gfx-artNumri i postimeve : 1
Age : 26
Registration date : 25/01/2009

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   25/1/2009, 12:07 am

Designi duhet te nderrohet,background dhe logo Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerime per permiresimin e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: