ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sygjerime per permiresimin e forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   10/2/2008, 2:50 am

un mesa ve re shkruaj pa gabime!
gjithsesi gjithmon e ka fajin tastiera qe perdorni !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   12/2/2008, 5:44 pm

E MBESHTES MENDIMIN TEND. AS MUA NUK ME PELQEN FARE.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   12/2/2008, 5:46 pm

E KISHA FJALEN PER CHATIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   12/2/2008, 5:48 pm

dikush duhet te sht0je ca foto te shkolles sone ne galerine e fotove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   13/2/2008, 1:22 pm

pertojme.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
StudentiNumri i postimeve : 18
Age : 35
Registration date : 16/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/2/2008, 8:16 pm

Forum modest, megjithate ju pergezoj per ndertimin dhe ecurine. Shpresoj qe ne vazhdim te mesoni dhe te beheni me te afte per permiresimin e faqes. Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/2/2008, 9:23 pm

ky forumi ka me sukses se ai i dhaskalit!
ai eshte hap qe ne nentor dhe ka keto statistika :
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 8214 artikuj
Forumi ka 129 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė megi


i juaj as 1 muaj jet dhe :
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4556 artikuj
Forumi ka 106 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Studenti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   16/2/2008, 9:28 pm

po normale qe ka se te jemi ne edhe mos te kete sukses fjale eshte ajo...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   17/2/2008, 12:22 am

Perderia ne vlerson njeri nga Dhaskali ja dime shume per nder. Fefe je i madh lol. je njeshi i njeshave.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   17/2/2008, 12:25 am

perderisa me thot WEb masterti je njish ja di per nder lol
thnx
ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   19/2/2008, 7:54 pm

fefe_metallica shkruajti:
ky forumi ka me sukses se ai i dhaskalit!
ai eshte hap qe ne nentor dhe ka keto statistika :
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 8214 artikuj
Forumi ka 129 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė megi


i juaj as 1 muaj jet dhe :
Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4556 artikuj
Forumi ka 106 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ėshtė Studenti
jemi te papame ne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ne qef: :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   20/2/2008, 2:13 am

ku ka si ky forum Very Happy:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   22/2/2008, 7:09 pm

shpresojme te vazhdoje keshtu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   24/2/2008, 4:28 pm

ej jam dakort me azraelin, per ate punen e muzikes ne sfond,+ qe pothuajse kemi te gjithe te njejtat preferenca per muziken,dhe sdo ishte keq ndonje kenge e Metallica. s'ma mer mendja se ka kundershtim njeri,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   24/2/2008, 4:36 pm

eshte forum fantastik fare,po vetem dicka te vogel kisha: o cuna aman hiqeni ate foton e shkolles,se ska dale gje,+ qe duken dhe xhamat e thyer.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   25/2/2008, 1:01 pm

E kemi vene re edhe neve punen e xhamave te thyer. Po ngado qe ta fotografosh prap xhamat e thyar do te dalin.

Nese veme muzike ne sfond te gjithe ata qe perdorin telefonin e shtepise per te hyre ne net do te kene probleme sepse muzika e rendon shume linjejn.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   25/2/2008, 1:01 pm

Nese keni ndonje mendim per ndonje goto tjeter ayehere hidheni si propozim dhe ne do ta shqyrtojme. Faleminderit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 12:05 am

boll fole si 60 - vjecar...

nqs keni ndonje foto me te mire na e jepni se un njeher portoj te bej ndonje tjeter Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 4:39 pm

edhe ti boll bere sikur e ke bere vete ate foton se me duket se e ka bere bojana
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 5:19 pm

po, o er, po eshte ajo puna qe thua ti, qe ne cdo cep ka xhama te thyer po se shpejti do perpiqem te bej ndonje tjeter me te mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 5:25 pm

fotoja per mendimin tim tregon realitetin,pra tregon kushtet ne te cilen ndodhet shkolla nga ana materiale.s'mund ta shtremberojme realitetin.sa per sfondin me muzike s'jam dakort sepse jo te gjithe kemi te njejtat preferanca dhe sa te filloje kaosi me mire rrime keshtu si jemi.sygjerimi im eshte per rregullimin e chatit nese eshte e mundur sepse eshte pak si i cuditshem.per te tjerat s'kam gje.forum no.1.


Edituar pėr herė tė fundit nga xhesib nė 26/2/2008, 9:11 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 5:33 pm

te lutem specifikoje pak edhe se cfare problemesh ke me chatin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 8:12 pm

sms ikin dhe vijne me vonese.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 9:11 pm

po dhe nqs une nuk dua te hyj ne chat dhe jam duke pare temat sa here dal nga nje teme diskutimi duhet ta bej sign out.do me pelqente ta beja njehere e mire dhe jo kaq shpesh se me ha sh kohe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   26/2/2008, 11:47 pm

kliko te emri yt qe gjendet anash chatit dhe aty ka nje opsion: Sign me in automaticlly dhe ka nje shenje anash. Kliko te ajo shenja, hiqe dhe me pas nuk do te futesh automatikisht. Kjo eshte e gjitha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerime per permiresimin e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: