ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Sygjerime per permiresimin e forumit

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   27/2/2008, 12:01 am

per sqarime te metejshme me vizitoni tek.... hihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   27/2/2008, 12:06 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   27/2/2008, 12:09 am

ok nuk doja ta shkruaja une meqe je i zgjuar ti lol.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   27/2/2008, 11:06 am

hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   27/2/2008, 4:10 pm

flm per sqarimin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 2:13 am

o xhes sa fiksim kjo foto qe ke vene ti Twisted Evil Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 7:11 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 7:13 pm

sa i lezetshem ky sfondi me pika.me duket sikur po vjen prape viti i ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 7:14 pm

Ke ajo foto ti je Xhes???????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 8:41 pm

ha do dru dhe ti? o xhes ta sqarojme dhe kete?lol hahahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 8:42 pm

xhesib shkruajti:
sa i lezetshem ky sfondi me pika.me duket sikur po vjen prape viti i ri.
o xhes ajo fotoja ma coi ēipin mbi nivelin e detit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 9:33 pm

hahaha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   28/2/2008, 9:35 pm

eee une jam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   29/2/2008, 7:23 pm

edhe kete se prisja e xhes Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/3/2008, 4:37 pm

te krijonit ndonje hapsir per temat rreth informatikes,internetit nuk do benit keq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/3/2008, 8:34 pm

el_ninjo shkruajti:
te krijonit ndonje hapsir per temat rreth informatikes,internetit nuk do benit keq
E KE TEMEN VAZHDO KERKO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/3/2008, 11:34 pm

Edhe une e kam menuar ate qe thote el ninjo. Nese jeni dakord edhe ju te tjeret atehere le te hapim nje kategori te posacme per ket ceshtje. Si thoni?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   2/3/2008, 11:35 pm

per mua ok mund ta hapim pa problem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   3/3/2008, 12:09 am

kategoria e kerkuar u shtua ne forum.ate mund te gjeni ketu: http://dakli.all-up.com/per-pc-ne-tuaj-f27/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
TitiNumri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   6/3/2008, 12:57 am

Do benit mire ta kishit forumin ne nje host te blere se mos ua mbyllin ketu. Gjithsesi ju pergezoj goxha pune.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   6/3/2008, 1:02 am

ej lal
me ke adrese po viziton ti
ke pare ate siper 0$ ti?
nese po na viziton me www.ahmetdakli.tk fillo te na vizitosh me www.dakli.all-up.com
ky forum eshte mundesuar nga forumotion.
ka me mijera forume ne bote te hapur tek forumotion mbi baze te teknologjise phpBB2 dhe qe kane vite qe funksionojne. Eshte si puna blogger.com. Mendon se blogger do mbyllet ndonjehre tani pas disa vitesh pune me mijera e milona individe ne mbare boten qe e perdorin?
mun te jap shembujt e shume forumeve t hapura mbi forumotion dhe qe funksionojne prej nje kohe te gjate:

www.hapsirajuaj.com
www.rockalbania.forumotion.com

ka dhe shume e shume te tjere.

ne nuk mund tja lejojme vetes te blejme nje host apo domain sepse nuk fiojme asgje prej forumit. atehere pse duhet te harxhojme. aq me teper qe jemi 16 vjec dhe nuk kemi si ta blejme nje host sepse ato shiten online ne net dhe duhet karte krediti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
TitiNumri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   6/3/2008, 1:27 am

Ok me host mund tju ndihmoj une nese doni. Te drejte ke per ato qe me the me lart. Thjesht e thashe ngaqe dikur kam pas hapur dhe une forume te tilla free dhe vinte nje moment qe me zor hapej sepse vinin limite per mysql.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   6/3/2008, 1:30 am

ca eshte mysql
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
TitiNumri i postimeve : 6
Age : 30
Registration date : 06/03/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   6/3/2008, 1:39 am

mysql eshte nje lloj databas ku injektimi dhe shfaqja e te dhenave behet permes menyres post & get. Per ngritur nje website ekzistojne shume gjuhe programimi. Njera prej ketyre eshte php me te cilen eshte programuar dhe phpbb. ne momentin qe ti ben nje postim ne forum injektimi i te dhenave behet ne mysql.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Andi

avatar

Numri i postimeve : 7
Age : 31
Registration date : 20/01/2008

MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   7/3/2008, 10:15 am

Titi shkruajti:
Ok me host mund tju ndihmoj une nese doni. Te drejte ke per ato qe me the me lart. Thjesht e thashe ngaqe dikur kam pas hapur dhe une forume te tilla free dhe vinte nje moment qe me zor hapej sepse vinin limite per mysql.

nuk e ben dot hostimin tito,sepse kete gje aktualisht e ben forumotion,pastaj ti normalisht duket te kesh nje server per ta ber dick te tille.

gjithsesi keto forume nuk kane rrezik te mbyllen sepse administratoret e tyre po bejne lek me keto nepermjet reklamave adsens qe kane vendosur, duke pare edhe numrin e stermadh te forumeve qe jane hapur,ata po ja shofin hajrin kesaj pune Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.hapsirajuaj.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Sygjerime per permiresimin e forumit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sygjerime per permiresimin e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: